Módní policie: Špatné od shora až dolů. Vojta Dyk se šíleně oblékl

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vojtech dyk
Zdroj: Profimedia

I celebrity někdy řeší problémy jako ostatní lidé. Vojta Dyk na setkání k seriálu Pan profesor právě poskytoval rozhovory novinářům, když se objevil problém s dopravním prostředkem, na kterém přijel. Slavný herec se tak musel zvednout a jít svůj žlutý skútr přeparkovat.

Takové věci se stávají i slavným. Málokdo ale vypadá u situace tak komicky, jako právě Vojta. A málokoho nejspíš doprovázejí na parkoviště fotografové. Zpěvák skončil na několika snímcích, nad kterými se nyní fanoušci baví.

Dyk je známý pro své kombinování všeho možného z oblečení. Jeho modely jsou vždy velmi originální, a ani tentokrát nebyl právě jednobarevný. Ve svém outfitu a na žlutém skútru tak působil skoro jako nějaká postavička z kresleného filmu.

Barevný Dyk

Je mu 37, snaží se ale působit vždy o pár let mladší. Vyrovnat se o deset let mladší generaci se Vojta pokouší i svými barevnými, a někdy možná trochu šílenými, outfity. Tentokrát dorazil na setkání v modelu složeném hned z několika k sobě nesedících kousků.

Na tmavě modrém triku by nebylo nic špatného. Horší už to ovšem je s modro růžovými pruhovanými kraťasy, které na první pohled vypadají dost sepraně. Není jisté, zda růžové proužky původně nebyly bílé, spíše se zdá, jako by se někdy vypraly šortky s nějakou tou červenou ponožkou.

vojtech dyk

Zdroj: Profimedia

No, a modrá bunda, která po pár vypráních také ztratila svou barvu, to už jenom završila. Když potom nasedl na svou Vespu, vypadal Dyk skutečně komicky. Základem každého motoristy je rozhodně oranžová ledvinka přehozená přes rameno. Nebo si to Vojta alespoň myslí.

Tragédie od shora dolů

Vojtův model byl strašlivý nejen uprostřed, ale také nahoře i dole. Světle modrá přilba možná jeho hlavu na skútru ochrání před úrazem, na druhou stranu na něho ale upíná pozornost a hnědé sluneční brýle, které si k ní nasadil, z něho udělaly spíše pilota nějakého menšího letounu.

Obuv zpěvák rozhodně zvolil na skútr ideální. Plátěné modré boty bez tkaniček jsou určitě tím nejlepším, co si na výlet tímto dopravním prostředkem obout. A aby toho nebylo málo, vytáhl si Dyk skoro až pod kolena bílé ponožky s gepardím vzorem.

Fanoušci ho možná milují proto, že je šílený a nebojí se být originální. Lidé, kteří ho ale potkají na ulici, si musí na první pohled říci, že je to pořádný blázen. A ti, kteří měli to štěstí potkat ho s jeho skútrem na silnici, na zážitek nejspíš nikdy nezapomenou.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články