Módní policie: Sisa Sklovská vypadala na party jako Dan Nekonečný. Její manžel se oblékl jako mafián

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sisa sklovska
Zdroj: Profimedia

Operní zpěvačka Sisa Sklovská se ve svých 56 letech ráda baví a velmi často vyráží do společnosti společně se svým manželem Jurajem Lelkesem. Ten je sice o 14 let starší, i tak ji ale podporuje a velmi rád se na veřejnosti po boku své ženy objeví. Společně dorazili i na party TV Joj, kde Sisa zazářila ve žlutých šatech.


Ačkoli byla díky barvě oblečení z dálky nepřehlédnutelná, nebyl její model natolik okouzlujícím, jak by si možná přála. V minulosti se ukázalo, že obléknout se podle Daniela Nekonečného může přinést své ovoce, vyprávět by o tom své mohla i britská královna Alžběta II.

Jenomže Sisa se s barvami a stylem zesnulého zpěváka úplně vyrovnat nedokázala. V šatech, které vypadaly jako ušité ze záclony, a obřími slunečními brýlemi na očích působila na party trochu jako pěst na oko. A to možná i proto, že její muž vedle ní vypadal jako mafiánský šéf.

Sladila šaty s doplňky. Nestačilo to

Sklovská dorazila na společenskou událost v šatech z krajkového materiálu, které ovšem vypadaly spíše jako pomuchlaná záclona, a svázání tkaničkou na hrudníku rozhodně módě nepřispělo. Vpředu je model krátký, takže zpěvačka ukázala, že i ve svém věku má dokonalé tělo.

Na druhou stranu zadní cíp šatů si musela přidržovat rukou, aby si po něm nešlapala. Ačkoli sladila se šaty náušnice do žluta, nedá se říci, že by se svým modelem dvakrát oslnila. Nepomohl ani další módní doplněk, kterým se pokusila napodobit Nekonečného: sluneční brýle podivného tvaru k ní absolutně nesedly.

sisa sklovska manzel

Zdroj: Profimedia

Vrcholem všeho pak byly sandálky na vysokém podpatku, který se při chůzi po trávě očividně bořil do země. Ty vypadají z dálky jako slepené ze stébel slámy a kromě toho, že se nehodí k šatům, těžko by se hledal model, ke kterému by vlastně sedly.

Široký úsměv po boku manžela

Sisa Sklovská rozdávala úsměvy na všechny strany a zdálo se, že je sama se sebou spokojená. Na fanoušky a fotografy se usmíval i její muž Juraj. Sympatický pohled je ale tak jediné, co měl pár společného, jinak působil každý jako z jiného vesmíru.

Sisa byla na akci za sluníčko v převleku za Daniela Nekonečného. Juraj v černém oblečení a se zlatými prsteny na ruce působil jako šéf mafie. Při bližším pohledu by se ale člověk možná zeptal, zda si s širokou přezkou na pásku nehrál na kovboje.

Stejně jako jeho žena, i on zvolil sluneční brýle. Zatímco z jeho manželky se díky nim stala moucha tse-tse, z drsného chlapíka v černém úzké brýle udělaly spíše moderního tajného špiona, který přes ně pomocí laserového vidění vnímá možná i to, co měl člověk k obědu.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články