Módní policie: Šárka Vaňková se předvedla v nejodvážnějších šatech své kariéry

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sarka vankova
Zdroj: Profimedia

Na nedělním koncertě Ve jménu Ivety vystoupila mimo jiných celebrit také Šárka Vaňková. Ta si střihla duet s Janem Bendigem a zavzpomínala spolu s ostatními na legendární Ivetu Bartošovou. Je ale jen otázkou, jak moc se lidé při pohledu na její model soustředili na to, co je pointou celé akce.

Hlavní osobností celého večera měla být Iveta Bartošová, které byl koncert věnován. Šárka Vaňková se ale svým outfitem postarala o to, že se pozornost fanoušků ubírala trochu jiným směrem.

Kromě zpěvu a emocí ukázala Vaňková poměrně hodně i v dalších ohledech. V dlouhých večerních šatech světle fialové barvy vypadala skvěle, někteří by ale možná řekli, že se odhalila až příliš.

Ukázala své sebevědomí

Vaňková na koncertě ukázala, že má sebevědomí dostatečně vysoké. Ne každá žena by se totiž před tolika lidmi a na tak velké události takto odhalila. Šárka se ukázala v šatech, které odhalily její ramena, a předvedla v nich i své bujné vnady.

Fialový model s vysokým rozparkem představil dále i její krásné dlouhé nohy. Zpěvačka celkově ukázala, že je velmi pohlednou ženou, která ví, jak si získat pozornost. Otázkou je, jestli byl vzpomínkový koncert pro Bartošovou vhodnou událostí, na které se takto ukázat.

sarka vankova

Zdroj: Profimedia

Šárka Vaňková po celou dobu rozdávala široké úsměvy kolem sebe, radostně pózovala pro fotografy a bylo vidět, že si je svým vlastním vystupováním velmi jistá. A fanoušci její vystupování ocenili.

Když totiž přidala záznam z koncertu na svůj instagram, dočkala se milých slov hned od několika sledujících. Většina z nich si pochvalovala hlavně její duet s Janem Bendigem, padlo ale i mnoho slov k jejímu odvážnému modelu.

Vy jste někde jinde

„Bylo to super, ale vy jste byla teda o level, někdy i víc, výš oproti ostatním. A s Honzou duet úplně super. A šaty a vlasy taky super. Za mě jste byla s paní Zámečníkovou nejlepší,“ vychválil Vaňkovou jeden z jejích sledujících.

Je jasné, že Šárka předvedla to nejlepší, co v sobě ukrývá. A to jak po pěvecké stránce, tak i co se týče vzhledu a módního vkusu. Podle někoho byl možná její model příliš odvážný, pravda ale je, že si to zpěvačka jednoduše mohla dovolit, a rozhodla se proto nedržet zpátky.

Zdroj: Profimedia, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články