Módní policie: Šárka Vaculíková doplnila outfit podivné barvy kabelkou, která připomínala krabičku na svačinu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sarka vaculikova
Zdroj: Nextfoto

Na premiéru snímku Vyšehrad: Fylm čekalo mnoho fanoušků s netrpělivostí. Když se konečně dostal do kin, bylo doslova narváno, a není se čemu divit, že dorazila také celá řada slavných osobností. Mezi nimi se objevila i Šárka Vaculíková, která si ve filmu zahrála postavu Lucie.

Premiéra filmu je rozhodně společenská událost, a dalo by se tak očekávat, že lidé dorazí v oblečení, které tomu bude odpovídat. Zároveň ale není nutné se v kině škrtit v kravatách nebo týrat v upnutých šatech, důležité je především to, aby člověku na konci nic nebránilo v potlesku.

Jenže Vaculíkové se nepovedlo příliš ani jedno. Její oblečení více než společenské šaty připomínalo hodně seprané kimono a sako, které si hodila přes šaty, jí bylo v ramenou úzké, takže se jí nejspíš netleskalo úplně nejlépe. Tenhle model zkrátka nevyšel.

Ani se nesnažila o kombinaci barev

U oblečení nezáleží jenom na materiálu a střihu, ale také na kombinaci barev. Ale Šárka si nedělala starosti ani s jedním z těchto faktorů. Nejprve si oblékla podivné šaty, které v pase převázala látkový páskem, ale jejich tvar jí rozhodně nijak nelichotil.

Pomačkaný model vypadá dole jako závěs, nahoře jako noční košilka, do které ale bohužel neměla herečka co dát, takže na ní podivně visí, látkový pásek pak vytvořil dojem kimona, které nosí zápasníci karate. Až na to, že ti obvykle určují barvou pásku svou bojovou hodnotu, ale Šárka ho použila spíš proto, aby z ní model nespadl.

sarka vaculikova

Zdroj: Nextfoto

Všechny kusy oblečení jsou přitom stejné barvy, takže spolu splývají a nevytváří žádný kontrast. Navíc naprosto nelogicky jde o barvu béžovou, která připomíná spíše starý a hodně sepraný model po babičce. Žádná sláva.

Ani doplňky nezvládla

Herečka sice alespoň boty vzala v černé barvě, ale to nejspíš jen proto, že se v tomto odstínu béžové žádná obuv nevyrábí. Černá kabelka pak připomíná kulatým tvarem krabičku na svačinu. Ačkoli jsou rukávy saka Šárce očividně krátké, nevyužila příležitosti a neozdobila zápěstí žádným řetízkem.

Stejně tak odhalila svůj výstřih, a na krk si tak mohla pověsit něco, co by alespoň trochu zaplnilo prázdný prostor pod klíčními kostmi. Ona se ale rozhodla se neobtěžovat s doplňky a šperky vůbec. S tímto typem postavy měla zvolit šaty úplně jiné, nebo alespoň myslet na nějaký ten náhrdelník.

Sečteno a podtrženo se Šárce nepovedlo prakticky nic. Barva i střih šatů byly velmi pofidérní, sako mělo krátký rukáv a bylo úzké v ramenou, doplňky nebyly žádné.

Herečka se na premiéru filmu asi hodně těšila a samou nedočkavostí jednoduše zapomněla, že jde do společnosti, kde móda něco znamená.

Zdroj: Nextfoto

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články