Módní policie: Sandra Nováková dorazila na akci ve společenském. Reputaci jí pokazila rodina v triku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sandra novakova
Zdroj: Profimedia

Sandra Nováková se se svým manželem Vojtěchem Moravcem obvykle sladí. Tentokrát tomuto pravidlu sice nedostála, ale možná udělala dobře. Na křest nového videoklipu skupiny Circus Brothers dorazila do Malostranské besedy s celou rodinou, ale jako jediná ve skutečně společenském oblečení.


Nováková se na instagramu chlubí svými chlapci poměrně často, ale málokdy je s nimi zachycena na nějaké té profesionální fotografii. Tentokrát se však ona ani její tříčlenný doprovod fotografům nevyhnuly a vznikly tak snímky, na kterých je celá rodinka pohromadě.

Světlo na snímcích sympatické herečce sice moc nelichotí, ale dá se předpokládat, že je to i úhlem pohledu a šikovností fotografa. I když kvůli tomu Sandra na fotkách vypadá jako po útoku sršního roje, její módní vkus opět uchvátil fanoušky i všechny osobnosti přítomné na akci.

Společenská i v džínách

Sandra Nováková se oblékat opravdu umí a dokázala to už několikrát. Na křest videoklipu se rozhodla vzít si společenské oblečení. Na druhou stranu se nejednalo o událost, na kterou by bylo třeba dorazit v šatech. Vsadila tak na tmavě modré upnuté džíny.

K těm si oblékla bílý top a bílé sáčko. Řada lidí by řekla, že rifle nejsou právě nejlepším oblečením do společnosti. Herečka ale ukázala, že se správnou kombinací dalšího oblečení a doplňků lze vypadat skvěle i v tomto modelu. Slušelo jí to a rozhodně na sebe přitahovala pozornost.

sandra novakova rodina

Zdroj: Profimedia

Bílé sako doplnila teniskami stejné barvy, ale ani to neměnilo nic na tom, že ve výsledku její outfit jako celek vypadal skvěle. Černá kabelka a vhodně zvolený náhrdelník byly pak už jen třešničkou na dortu, stejně jako pečlivě nalakované nehty, které na snímcích z akce opravdu září.

Chlapi v tričku

S Novákovou dorazil na společenskou událost i početný doprovod. Vojtěch Moravec je obvykle vídán především v kvádru a s herečkou nějak barevně sladěný. Tentokrát ale dvojice v tomto ohledu fanoušky zklamala. Sandřin manžel přišel na akci v obyčejném triku.

Stejně tak se i dva malí chlapci objevili na události v obyčejnějším modelu – dorazili v hnědých kraťasech a tričkách. A přestože to nebyla žádná sláva, alespoň neměli okopané boty jako jejich tatínek. Pokud se jim ale i tento detail odpustí, vypadala rodina skvěle.

Na Sandře je vidět, že si večer v kruhu své rodiny užila. Chlapci se očividně také bavili, jen Vojtěch si především hlídal svou ženu, protože v takovém outfitu po ní nejspíš pokukoval nejeden muž. Rozhodně je ale vidět, kdo má v této rodině v módní oblasti navrch.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články