Módní policie: Sabina Laurinová dorazila na akci jako holka z vesnice, ve svých 50 letech ohromila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sabina laurinova
Zdroj: Profimedia

Sabinu Laurinovou si většina lidí spojí s řadou pozitivních seriálových rolí. To, že obvykle hraje dobračku, není náhoda. Její sympatický úsměv a milé pohledy k ničemu jinému totiž ani nesměřují. Ačkoli je tímto svým vzezřením herečka proslavená, stále mnohé dokáže svou dokonalostí překvapit. A tak tomu bylo i na tiskové konferenci k novému muzikálu.

V představení Noc na Karlštejně ztvární Sabina Laurinová Alenku, kterou si ve filmovém originálu zahrála Daniela Kolářová. Jako jedna z hlavní účinkujících tak nemohla Laurinová na tiskové konferenci k akci chybět. Přiznává ale, že nebyla na událost úplně připravená.

Těsně před tiskovkou totiž Laurinová odpočívala na chalupě. Na akci tak dorazila prý v tom nejobyčejnějším možném oblečení, které by bylo zároveň i trochu reprezentativní. Rozhodně ale udělala dojem a předvedla lepší model než mnoho celebrit, které se před společenskými akcemi i dvě hodiny připravují.

Holka z venkova

„Přijela jsem rovnou z chalupy, a tak jsem ani moc neřešila outfit, takže mám na sobě šaty, co nosím, když jsem mimo Prahu a užívám si venkova,“ prozradila na sebe deníku Expres Laurinová. Jelikož se akce konala ve venkovním prostoru na Občanské plovárně, hodily se ale její šaty velmi.

Laurinová v zeleném modelu působila naprosto přirozeně. Bylo vidět, že se cítí pohodlně, na nic si nehraje, a ačkoli v podstatě dorazila v obyčejnějším modelu a černých balerínách, všechny přítomné svým vzezřením ohromila.

sabina laurinova

Zdroj: Profimedia

Rozpuštěné vlasy, které jí mírně vlály ve větru, dodaly fotografiím z akce na dynamice, jemný stříbrný přívěšek na krku pak podtrhl hereččinu něžnost a ženskost. Sabině se nedá jednoduše nic vytknout, a i když tvrdí, že přijela prakticky bez příprav, poznat to rozhodně není.

Minimálně o 20 let mladší

Herečka před měsícem oslavila padesáté narozeniny. Řada lidí by si ale tipla, že to byly zcela jiné kulatiny, ke kterým dostala při natáčení seriálu ZOO obrovský dort. Svou postavou a vzhledem vypadá minimálně o dvacet let mladší. A na tom se shodují snad všichni, kteří ji znají.

„Zřejmě mám štěstí od přírody. Já to tak vůbec nevnímám, ale moc děkuji, to každá žena ráda slyší,“ nechala se přímo na tiskovce slyšet hned několikrát. Komplimentů totiž dostávala řadu nejen o novinářů a fotografů, ale i od svých kolegů ze seriálu, kteří ji nejspíš chválí často.

Sabina navíc ujistila, že její vzhled je  opravdu přirozený a rozhodně nesází na návštěvy klinik a jakékoli úpravy těla, jako tomu mnoho žen v jejím věku dělá. Laurinová se snaží být sama sebou a skvěle se jí to daří. A možná i proto je tolik oblíbená mezi svými fanoušky.

Zdroj: Expres, Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články