Módní policie: Rapperka Sharlota vyrazila do kina jako panička z vyšší společnosti. Kabátem z pandy značně přestřelila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sharlota
Zdroj: Profimedia

Šarlota Frantinová je mezi svými fanoušky známá spíše pod přezdívkou Sharlota. Slavná čeká rapperka se zapsala do showbyznysu nejen svým hudebním vystupováním, ale také tím, že je jednoduše svá. Nebojí se ukázat své přednosti a vzít na sebe do společnosti šílené modely, což ostatně ukázala i na premiéře snímku Uncharted.

Sharlota nikdy nezklame. Její fanoušci jsou už zvyklí, že se vždy ukáže v nějakém tom originálním modelu. Ačkoli někdy jsou to doslova šílenosti, její zastánci mají vždy co říct. Tentokrát to ale možná opravdu trochu přehnala. Ne všechno oblečení se jednoduše hodí na všechna místa.

Na premiéru filmu s Tomem Hollandem v hlavní roli dorazila česká rapperka oblečená trochu jako nějaká ta panička z vyšší společnosti, která má za cíl jenom jedno: zapůsobit na chlapy svými ženskými zbraněmi. I když se rozhodně má Sharlota čím pochlubit, možná by měla zvolit jinou cestu.

Prsatá panda

Raperka vsadila na to, že zaujme svým nadutým hrudníkem. Proto zvolila upnuté šaty, které zvýraznily její ženskou postavu, zároveň ale odhalily, co ukrývá pod nimi. Jenomže ani jeden z těchto záměrů jí úplně nevyšel a model byl doslova katastrofa.

Příliš obtažené šaty totiž na rapperce působí o číslo menší, a ačkoli má skvělou postavu, tentokrát v nich vypadala doslova nacpaná. Odhaleným hrudníkem zase působí trochu jako kdyby se chystala sama na natáčení nějakého filmu, pravděpodobně s hvězdičkou.

sharlota

Zdroj: Profimedia

No a černozelený kabát to nezachraňuje. Jednak vypadá, jako kdyby svlékla z kůže dlouhosrstého a hodně dlouho nečesaného psa, barevností ale pak připomíná spíše pandu. Obvykle jsou sice modely rapperky střelené, tentokrát byl ale spíše přestřelený.

Mohla se aspoň pokusit o úsměv

Další věc, kterou je třeba Sharlotě vytknout, jsou červeně namalované nehty, které se k jejímu modelu nějak nehodí, dotvořují ale image namyšlené bohaté paničky z vyšší společnosti, stejně tak jako tuna prstýnků. Možná kdyby se alespoň usmála, získala by si něčí sympatie.

Ona se ale rozhodla hrát dominantní a silnou ženu po celý večer, a proto při pózování pro fotografy dala ruku v bok, vyprsila se a předvedla neutrální výraz, kterým dala najevo, že svůj model myslí skutečně vážně.

Je otázkou, jak moc na sebe přitáhla pozornost. Pravděpodobně nejeden návštěvník premiéry totiž po celou dobu představení hledal právě Sharlotu, aby si znovu a znovu prohlédl její šílený outfit. Chudáku Tomu Hollandovi tak nejspíš ukradla rapperka velkou část pozornosti.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články