Módní policie: Řachanda Denisa Pfauserová předvedla odvážný model. Vyrazila bez košile

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
denisa pfauserova
Zdroj: Nextfoto

Denisu Pfauserovou můžete znát hlavně jako princeznu Řachandu. Právě díky této roli se stala známou osobností. Poté zaujala také svým rozvodem, který proběhl jen půl roku po svatbě.


Denisa si nyní užívá letního období, ale také navštěvuje různé premiéry. Ukázala se nejen na premiéře filmu Jan Žižka, ale také na týdnu módy. A tam zaujala modelem, který byste u ní nečekali. Vlastně ani ona sama si nebyla jistá, jestli bude schopná jít takto mezi lidi.

Miluje změny, ale chce to odvahu

Na fashion week totiž dorazila v pánském modelu, pod sakem navíc neměla nic, jen podprsenku. Právě to jí dělalo největší starosti. „Vždycky se mi líbila pánská móda, ale měla jsem za to, že mé drobné postavě nesluší,“ svěřila se na instagramu.

Nakonec, když se viděla v zrcadle, prohlásila: „Ty jo, no ale jakoby… no vlastně se mi to dost líbí! A kam jinam než na týden módy budu mít koule si to vzít? Cože? Bez košile? Jenom v podprdě?“ pobavila fanoušky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denisa Pfauserová (@denisapfauserova)

Vyšla z toho skvělá kombinace

Strach měla hlavně z toho, co řeknou lidé okolo. „Řeknou, že už nevím, jak na sebe upozornit. Ale je to fashion week… Ok, zavřu oči a jdu! No a co vám budu povídat. Nechtěla jsem to nakonec ze sebe vůbec sundat,“ přiznala Pfauserová.

Všechno ale dopadlo na výbornou a herečce to nesmírně slušelo. Jak sama řekla, nechtěla si pánský model ani sundat. Na svém profilu ukázala snímek právě v něm. Černobílé sako bylo v kompletu s kalhoty.

Pod sakem jen černá podprsenka, v ruce psaníčko a na nohou mokasíny. Vlasy měla herečka vyčesané do drdolu a rty zvýrazněné rtěnkou. A přesně takto vyrazila na týden módy, kde svým modelem všechny zaujala. Třeba ji teď v pánském oblečení uvidíme častěji.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články