Módní policie: Petra Nesvačilová v pršiplášti a s aktovkou vypadala jako školačka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petra nesvacilova
Zdroj: Profimedia

Herečka Petra Nesvačilová je ve svém věku 36 let velmi pohledná žena, která se ráda ukazuje ve společnosti. Občas se ale zdá, že není úplně spokojená s tím, jak vypadá. Svým stylem oblékání dává někdy najevo, že by byla ráda o pár let mladší, naposledy to ale možná trochu přehnala a vrátila se až do školních let.

Nesvačilová dorazila na tiskovou konferenci Letní scény divadla Ungelt v modelu, který vypadal, jako kdyby právě vyskočila z pohádky Mach a Šebestová. K pláštěnce a školní aktovce už jí chybělo opravdu jenom utržené sluchátko. Ve svém outfitu školačky ze základky příliš parády neudělala.

Petra jednoduše patří k těm lidem, kteří se očividně zasekli někde před rokem 2000. Ačkoli se pokoušela na fotkách usmívat, ani to se jí moc nedařilo. Vznikly tak snímky, které nejspíš v budoucnu nebude hrdě ukazovat přátelům. Možná si ale díky nim uvědomí, jaké módní faux pas předvedla, a příště se oblékne o něco lépe.

O tři čísla větší

Ačkoli je poslední dny venku teplé počasí a řada žen toho využívá a bere do společnosti letní šaty, Nesvačilová měla před tiskovkou nejspíš pocit, že bude odpoledne deštivé. Proto dorazila na akci v kabátu připomínajícím střihem i materiálem pláštěnku.

Kabát je o tři čísla větší a díky sytě oranžové barvě nepřehlédnutelný. Fotografové opravdu neměli velký problém si Petry všimnout, ona se ale focení nijak nebránila, naopak ve svém pršiplášti hrdě pózovala.

petra nesvacilova

Hnědá kožená taška připomínající školní aktovku model nevylepšila. Fanoušci se mohou jenom dohadovat, zda v ní má svačinu, penál s pastelkami nebo slabikář. Herečka tak celkově předvedla dokonalý cosplay na žákyni základní školy, která v roce 2000 vyrazila za deštivého rána do školy.

Úsměv, prosím

Nesvačilová byla na svůj outfit asi hrdá, proto se fotografům dobrovolně vystavovala a vznikla řada fotek, na kterých je vidět, jak tentokrát herečka výběr oblečení nezvládla.

Během tiskové konference si Petra nejspíš neuvědomovala, proč se za ní každý otáčí, až ale uvidí fotky, které na akci vznikly, nejspíš jí to dojde. Tenhle model se jednoduše absolutně nepovedl a podobný outfit by si měla Petra vzít maximálně tak na setkání se spolužáky ze základní školy.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články