Módní policie: Petra Černocká vypadala v modelu à la pan Tau výborně. Z jejího stylu bychom si měli brát příklad

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petra cernocka
Zdroj: Profimedia

Zpěvačce Petře Černocké je už 72 let. Málokdo by filmové Saxaně ale tento věk tipnul. Umělkyně je totiž stále plná energie a s úsměvem se objevuje na mnoha akcích, kde dokazuje, že ještě mladším kolegům v lecčem stačí. Například z jejího módního stylu by si mohl vzít leckdo příklad.


Petra se očividně udržuje v kondici, to ale samo o sobě nestačí k tomu, aby člověk dobře vypadal. Mnoho celebrit v minulosti předvedlo, že krása není všechno a přísloví, že šaty dělají člověka, skutečně platí.

Na poslední společenské akci se objevila Černocká s úsměvem jako vždy. Ani tentokrát nezklamala a předvedla se v modelu, ve kterém svůj věk skvěle zamaskovala. V elegantním černém obleku ukázala, že módě rozumí.

Příště možná jinou košili

Černocká se ve společnosti objevila v černých kalhotách a saku, které střihem působily jako unisex model. Díky tomu nebyla nijak zvlášť zvýrazněna zpěvaččina postava, na druhou stranu vypadala Petra elegantně a sebevědomě.

Jediným problémem byla pruhovaná košile, na které se černo-bílý vzor rozjížděl všemi směry, a model tak působil trochu chaoticky. Čistě bílá halenka by v tomto případě byla pravděpodobně jistější volbou, nic to ale nemění na faktu, že vypadala hudebnice skvěle.

petra cernocka

Zdroj: Profimedia

Společenský model doplnila Petra kloboukem připomínající ten, který kdysi nosil pan Tau. K dokonalosti modelu jí chyběl snad už jen černý deštník. Oproti muži s vizáží anglického gentlemana měla naopak navíc přes rameno černou nenápadnou kabelku.

Skvělý dojem udělaly i černé boty, které si před odchodem z domu očividně Černocká pořádně naleštila, takže se od nich odráželo světlo. Jde jen o důkaz toho, že zpěvačka neponechala náhodě vůbec nic.

Jednoduchý recept

Jen málokdo by si dokázal představit, že od natáčení Dívky na koštěti, kde si zahrála Petra hlavní roli, uběhlo už 50 let. Při pohledu na ni se tomu jednoduše nechce věřit. Jaký je její recept na dokonalou vizáž? Tedy kromě toho, že vždy ví, jak se obléknout?

„Čistě náhodou dodržuji recept, na který narážím poměrně často. Základem je pokud možno dostatek pohybu a málo jíst,“ zasmála se před časem pro Blesk. Druhé pravidlo je jednoduché: před odchodem z domu se vždy podívat do zrcadla a ujistit se, že vám to sluší.

Zdroj: Profimedia, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články