Módní policie: Pavol Habera doprovodil Danielu Peštovou na finále modelingové soutěže. Opět se dokonale sladili

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
daniela pestova pavol habera
Zdroj: Profimedia

Bývalá topmodelka Daniela Peštová vyrazila společně s manželem Pavolem Haberou na finále soutěže Elite Model Look 2022, které se konalo na Pražském hradě. Kromě nich dorazilo spoustu dalších celebrit, ať už se jednalo o herečky, nebo další modelky. Podívejte se, jak to Peštové a hudebníkovi slušelo.

Daniela Peštová by i ve svých skoro 52 letech mohla vyskočit na přehlídkové molo a ukázat nejen nové kolekce oblečení nebo prádla, ale také svou dokonalou postavu.

Stabilní pár šoubyznysu se zase sladil

Jak je zvykem, vždy jdou Habera s Peštovou dokonale sladění, ať jde o jakoukoliv akci. I nyní zvolil zpěvák kapely Team černý oblek, který doplnil bílou košilí a černým motýlkem. Jeho partnerka oblékla dlouhé šaty.

Šaty byly potištěné květinami od hlavy k patě, nečekejte ani žádný vyzývavý výstřih. Šaty měly tříčtvrteční rukávy, které odhalovaly Danieliny štíhlé ruce. Také se šperky šetřila, byly velmi nenápadné. Vlasy měla stažené a do ruky si vzala malé bílé psaníčko.

pestova

Zdroj: Profimedia

Postavu si udržuje nejen cvičením

Sama Peštová si byla vědoma, že tento večer není o ní, ale o finalistech na přehlídkovém mole. Proto zvolila střídmý model, ve kterém odhalila jen málo ze svého dokonalého těla. Pokud byste se chtěli podívat, jak modelka vypadá, musíte na její instagram.

Tam pravidelně sdílí snímky ze svého soukromí. Ukázala se například ve spodním prádle ve své koupelně nebo fanouškům představila místo, kde tráví mnoho času – kuchyň. Svou postavu vystavuje také v plavkách.

A není divu, protože na postavě pravidelně maká. Chce se dlouhodobě udržet nejen zdravá, ale také krásná, k čemuž přispívají procedury, které podstupuje. S těmi se také sledujícím pochlubí, protože sama ví, že fungují.

Zdroj: Profimedia, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články