Módní policie: Patricie Pagáčová se nebála hlubokého dekoltu. V růžových šatech působila jako víla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Ostravský Febiofest přilákal řadu slavných osobností. Každý se chtěl ukázat v tom nejlepším světle. Zazářit se pokusila také Patricie Pagáčová. Ta byla ze svého outfitu tak nadšená, že se s ním později ještě pochlubila na svém instagramu. A zdá se, že zabodovala.

Společenská událost tohoto typu si rozhodně žádá vhodné oblečení. Pagáčová tentokrát svůj model nijak nepodcenila. Vsadila na lehkou růžovou barvu, která dokonale sedla k současnému počasí, střihem z ní pak její šaty udělaly doslova vílu.

Ona se tak pravděpodobně i cítila, sebevědomě pózovala na fotografiích a dvě nejhezčí zveřejnila na své sociální síti. A zatímco v minulosti předvedla na mnoha akcích doslova šílené modely, tentokrát vypadala skvěle. Oceňují to nejen fanoušci, ale i ona sama.

Sebevědomá kráska

Růžové šaty, které pro Febiofest Pagáčová zvolila, odhalily doslova všechny přednosti krásné herečky. Nebála se ukázat hluboký výstřih, který ale na druhou stranu nepropagovala nijak výstředně, odhalila fanouškům také své krásné dlouhé nohy.

S decentním líčením a společenským účesem působila v šatech na jednu stranu něžně, na tu druhou ale dostatečně sebevědomě. Na Patricii bylo vidět, že si náramně užívá každý krok ve společenských sandálkách a úsměvy doslova rozdávala na všechny strany.

Po dlouhé době je tak třeba herečku skutečně pochválit. Není se čemu divit, že ukázala outfit i na instagramu. Nejspíš si v něm vysloužila řadu komplimentů. Rozhodla se tak vytěžit z toho ještě nějaká ta srdíčka právě na sociální síti. A to se jí povedlo.

Úsměv jí sluší nejvíc

Sledující se v komentářích shodují na dvou věcech: Pagáčová zvolila skvěle střih i barvu šatů, úsměvem pak navíc okouzlila každého, kdo se na ni podíval. „Pecka, moc vám to sluší. A ty šaty jsou top!“ tvrdí nadšeně jeden z fanoušků a dodává hned několik srdíček.

Podobných reakcí je pod fotkami plno. „Úsměv vám zkrátka sluší nejvíc,“ píše se v jedné z nich. „Perfektní pozadí (fotek),“ žertuje jakýsi vtipálek. Další sledující pak přidávají především srdíčka a usměvavé smajlíky. Celkem si fotky vysloužily přes 20 tisíc reakcí.

Pagáčová nejspíš po čtení komentářů usínala s úsměvem na tváři. Fanoušci si teď jen přejí, aby se jí takto vydařil každý outfit, v minulosti totiž předvedla, že umí někdy také pěkně šlápnout vedle.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články