Módní policie: Patricie Pagáčová se na svatbě proměnila v makovou panenku. Byla nejkrásnější široko daleko

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Na svatbě by měla být hlavní hvězdou nevěsta. To si Patricie Pagáčová nejspíš neuvědomila, když o víkendu na velkolepou akci, kam dorazila jako host, oblékla výrazné šaty a okouzlila všechny přítomné svým líčením i účesem. V poslední době možná ukázala herečka pár nepovedených modelů, tímhle ale rozhodně všechno vynahradila.

Pagáčová je oblíbená mladá herečka a fanoušci ji milují. Přesto se museli v nedávné době smířit s tím, že ne každý její model byl dokonalý. Například stylisté v SuperStar se na ní pořádně vyřádili. A i když je to už nějaký čas zpátky, dodnes se na některé outfity zapomenout nedá.

Poslední dobou se ale pokouší si svou reputaci napravit a poměrně se jí to daří. V červených šatech, ve kterých dorazila na svatbu, udělala obrovský dojem na všechny přítomné, následně se pak pochlubila modelem i na instagramu. A i tam všechny ohromila.

Výrazná osobnost

Mezi hosty na svatbě musela Patricie naprosto zářit. V sytě červeném modelu totiž byla rozhodně k nepřehlédnutí a v jejím případě jí to vyneslo samou chválu. Tentokrát jí to totiž nepřekonatelně slušelo.

V šatech až na zem s výrazným rozparkem, který ovšem neukázal víc, než by měl, vypadala jednoduše skvěle. Model zdůraznil veškeré její přednosti a moderní střih odhalující záda byl v teplém počasí nejen velmi působivý, ale pravděpodobně také pohodlný.

Červená mašle v pase uvázaná na zádech pak dodala všemu dokonalost. Herečka zvolila k outfitu černé lodičky, pochlubila se také tím, že dokonalý účes jí pak vydržel i druhý den až do večera, takže se mohla i po skončení svatby vesele fotit pro instagram.

Celkově vypadala Patricie v šatech jako maková panenka, pouze svým blond účesem se od černovlasé postavičky z večerníčku lišila. Ačkoliv v teplých letních dnech jsou louky rozkvetlé, je jasné, že široko daleko se nenašel jediný vlčí mák, který by se kráse Pagáčové vyrovnal.

Stovky milých vzkazů

Fanoušci jsou z Patricie nadšení. Pod jejím příspěvkem se objevují milé vzkazy, sledující připisují srdíčka a obdivují ji za její půvab. Herečka dobře věděla, proč fotografie ze svatby sdílela i na sociální síti. Takové pochvaly jednoduše člověku zvednou náladu.

Teď už jen řada lidí doufá, že půjde její módní vkus jenom kupředu a že se už nikdy nevrátí k modelům, které na sebe navlékla jakožto porotkyně slavné show. Je to totiž právě tahle Pagáčová, kterou lidé tolik milují a obdivují.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články