Módní policie: Patricie Pagáčová na Zlaté hokejce ohromila odvážnými elegantními šaty

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Patricie Pagáčová už v minulosti ukázala, že je velkou hokejovou fanynkou. Na svém instagramu sdílela snímek v dresu a pochlubila se tím, jak hlasitě našim hokejistům na MS fandí. Tentokrát dostala další příležitost se projevit jako jedna z žen, pro které je hokej důležitý. Na společenskou událost by se ale dres rozhodně nehodil, takže fanoušky oslnila v dokonalých šatech.


Pagáčová se objevila na galavečeru ankety Zlatá hokejka 2022, dokonce mohla jednu z cen předat a vítězovi pogratulovat. S nadšením se o tomto zážitku rozpovídala fanouškům na svém instagramu, kde poděkovala za pozvání.

Dodala, že je velkou hokejovou fanynkou, a byla tak pro ni čest na událost dorazit. Samozřejmě si je vědoma toho, že ačkoli jde o hokej, zároveň se jedná také o večer plný slávy a uznání, na který se člověk musí vhodně obléknout. Kromě své radosti tak Pagáčová sdílela i fotografie svého outfitu, ve kterém se mezi lidmi objevila.

Ukázala všechny své přednosti

Pagáčová si dobře uvědomuje své kvality. A podle nich také zvolila večerní šaty. Herečka vsadila na tmavě modrou, skoro až černou barvu a lesklý materiál, od kterého se v sále odrážela světla. Při pohledu na ni tak člověk neviděl jenom tmavý model, ale i záblesky světla, které v dokonalém kontrastu s její postavou vytvořily umělecké dílo.

Střih šatů nejspíš Pagáčová ve spolupráci s odborníky zvolila proto, aby mohla ukázat dokonalosti svého těla. To se jí povedlo. Nicméně v pase vypadají šaty trochu zmačkaně, a ačkoli to herečce sluší, má model jisté nedokonalosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Ty ale Patricie skrývá svou dokonalou postavou. Ukázala fanouškům nejen své dlouhé nohy, které díky vysokému rozparku mohla předvést téměř v plné kráse, ale také ukázala, že má co dát i do zajímavě střiženého výstřihu. Fanouškům se tak zepředu pochlubila sice v odvážných, ale nijak kontroverzních šatech.

Zezadu ukázala také hodně

Během předávání cen byla Patricie po většinu času k divákům čelem, proto mohli obdivovat její dokonalou postavu v elegantních šatech. Když ale odcházela, ukázala odhalená záda, se kterými se pak pochlubila i na sociální síti.

Tam totiž šaty nafotila ze všech stran, a každý si tak mohl všimnout, že to, co ukázala z jedné strany, není zdaleka nic proti tomu, co ukázala z té druhé. Pagáčové šaty slušely a vzala si je, protože si to může dovolit.

Večer byl zážitkem nejen pro samotnou herečku, ale také pro všechny fanoušky hokeje. A ti, kteří třeba nesouhlasí s výsledky ankety, mohli být potěšeni minimálně příjemným zpestřením, o které se Pagáčová svým vzhledem rozhodně postarala.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články