Módní policie: Patricie Pagáčová dorazila na přehlídku ve výrazném růžovém kabátku. Vypadala zkrátka skvěle

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Na módní přehlídku slovenské návrhářky Vandy Jandy, která se konala v Praze, dorazila spousta známých osobností. Nenechal si ji ujít například Lukáš Hejlík, ale také třeba herečka Patricie Pagáčová.

Módní show přilákala i několik modelek, například Danielu Peštovou nebo Veroniku Kašákovou.

Vanda Janda je známá svým extravagantním stylem, její poslední kolekce obsahuje hlavně pastelové barvy. Designérka klade velký důraz na siluety dané postavy.

Herečka dorazila v růžovém kabátku

Vanda Janda měla jasno už jako malá, co bude dělat. Chtěla dobýt svět módy, a to se jí povedlo. Tvoří takové modely, které jsou extravagantní a hlavně vytvořené přesně pro potřeby ženy. Není divu, že má úspěch po celém světě.

Patricie Pagáčová na její módní show dorazila v černých šatech nad kolena a výrazném růžovém kabátku. Velmi jí to slušelo a určitě si odpočinula od náročných dní, během nichž se stará o rodinu. Celý outfit pak doplnily sluneční brýle, vlasy měla herečka sepnuté. Vypadala zkrátka skvěle.

patricie pagacova

Foto: Profimedia

Módní návrhářka spolupracuje s rodinou

Poslední kolekce Vandy Jandy je plná nejen barev, ale také peří a flitrů. Návrhářka se zaměřuje hlavně na postavu dané ženy, napsal časopis Elle. Vybrat si tak může skutečně každá, protože tuto osobu a její styl inspirují právě ženy, kterými se nechává obklopovat.

„Vznik kolekce jsem konzultovala s celou rodinou. Dostali jsme se k motivu hvězdy, což je velmi profláknutý motiv, a řešili jsme, jak jej uchopit jinak. Zjišťovali jsme hvězdné konstelace dle narození žen, které pro mě něco znamenají,“ řekla Janda pro Harper’s Bazaar.

„Ať už v set-upu Hollywoodu, který prezentujeme, nebo v rámci jednotlivců, kteří jsou důležití pro mě jako osobu. Hvězdnou symboliku jsme zařadili i do samotné módní show, vždyť kdo by si nepřál kráčet po hvězdách na slavné hollywoodské Walk of Fame?!“ vysvětluje svou novou kolekci Slovenka.

Celkově vypadala celá show velmi zajímavě, protože modelky chodily po růžovém mole, sálem zněla hollywoodská hudba a vše ještě doprovodily kouřové efekty. Není divu, že se na akci objevily i české celebrity.

Zdroj: Elle, harpersbazaar.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články