Módní policie: Osvědčená dvojice Paulová a Vydra nezklamala ani na plese. Svůj outfit zvolili na jedničku

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Paulova Vydra
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv plesová začíná většinou kolem ledna či února, Ples Karlín spojuje se konal už 24. září. Část výtěžku akce byla věnována Alianci žen s rakovinou prsu. Prestižní událost moderovali Jana Paulová a Václav Vydra. Ti svým oblečením dokázali, že jsou opravdoví profesionálové.

Jana Paulová se fotkami z akce pochlubila na svém instagramu. Nutno podotknout, že to jí i jejímu kolegovi Václavu Vydrovi opravdu velmi slušelo.

Krásný střih i barva šatů

Jana zvolila dlouhé blankytně modré šaty z velmi pěkného materiálu, který byl tak akorát silný, že velmi hezky držel tvar, a zároveň nepůsobil příliš robustně.

Střih róby byl elegantní, ale zároveň originální. Velké množství látky kompenzoval rozparek. Ten byl velice zajímavě řešen a vypadal stylově.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Paulová (@paulova.jana)

Spadlá ramena vykouzlila Janě krásný dekolt, navíc model dokonale zjemnila. Žádaný dress code Creative Black Tie byl tak dokonale splněn.

Doplňky byly v pořádku

Hezky se v modelu vyjímaly i hereččiny černé brýle. A zlatý šperk kolem krku byl decentní, což se k takto výrazným šatům velice hodilo.

Černé lodičky se k modelu pasovaly. Nám přišly možná až příliš lesklé, to už je ale opravdu jen malý detail. Celkově hodnotíme celý outfit na výbornou.

Vydra zvolil tradici

Václav Vydra vsadil zkrátka na klasiku. Tmavě modrým oblekem člověk v drtivé většině nic nezkazí. Herec sice mohl zvolit lehce modernější střih, na druhou stranu na jeho vysoké postavě vypadal volněji střižený oblek dobře.

Stejně tak byla v pořádku kravata i černé boty. Oba moderátoři ukázali, že jako profesionálové opravdu vědí, co se sluší a patří. Navíc jim to oběma společně velmi slušelo. Za nás jednoznačně palec nahoru.

Zdroj: Instagram, Ples Karlín spojuje

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články