Módní policie: Olga Menzelová na vernisáži zářila v modrých šatech a vypadala jako víla

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Olga Menzelová
Zdroj: Profimedia

Olga Menzelová je žena mnoha tváří se zajímavým životem. Jediným mužem, kterého pojala za manžela, byl Jiří Menzel, se kterým má jedno ze svých tří dětí. Další dvě má s jinými muži, ale vše za vědomí manžela. Alespoň to tak říká.

Kromě výše zmíněného je Menzelová krásná žena, což odokázala na vernisáži venkovní expozice Energie a civilizace v Českém Krumlově.

Jediná svatební fotka

Teprve letos v květnu zveřejnila Menzelová svou jedinou svatební fotku, kterou má z netradiční svatby v Thajsku.

„Milý Jane a milá Pavlo, ani nevíte, jak jsem vám oběma vděčna za tuhle fotku. Už si nevzpomínám, kdo s tím nápadem přišel, ale jsem moc ráda, že vznikla. Taková svatební…alespoň ta v rámečku nad námi,“ napsala na instagramu k fotografii od Saudka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Olga Menzelová (@olgamenzelova)

Svatba proběhla v roce 2004 v rezidenci českého velvyslance.

„Naše svatba v Thajsku byl pořádný punk a takovou fotku z ní rozhodně nemáme, tak jsme si to s vámi vynahradili o několik let později,“ uvedla Menzelová k fotce, kterou dala do dražby a výtěžek půjde na Fond Jiřího Menzela.

Menzelová ještě před smrtí svého manžela stihla porodit třetího potomka a nyní září po boku jeho otce, egyptologa Miroslava Bárty. Že to Menzelové po třech dětech stále velmi sluší, dokázala na zmíněné vernisáži.

Víla v modrém

Olga Menzelová zvolila na vernisáž krásné blankytné šaty s délkou pod kolena a moc jí to slušelo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelová (@olgamenzelova)

Šaty byly svým způsobem velmi usedlé. Zakrývaly opravdu vše, a měly dokonce límeček. Knoflíky od krku až k pasu a bílá krajka po stranách působily lehce retro, ale spodní část šatů byla naopak moderně zpracovaná.

Šaty tak působily zvláštním dojmem, ale Menzelové padly a vypadala v nich jako krásná víla.

Tento dojem podtrhla rozpuštěnými dlouhými vlasy a ledabyle nasazenými slunečními brýlemi. Outfit doplnila lodičkami s uzavřenou špičkou, které k šatům perfektně ladily.

Make-up zvolila Menzelová střídmý a svěží, jak jsme u ní zvyklí.

Zdroje: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články