Módní policie: Olga Lounová na Janečkově svatbě vypadala jako divoženka. Přes šaty oblékla péřovku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
olga lounova
Zdroj: Profimedia

Magické datum 21. 12. 2021 si pro svou svatbu zvolil matematik Karel Janeček a jeho dnes již manželka Lilia Khousnoutdinová. Oba se postarali o to, aby vypadali dokonale. Hosté se ale bohužel oblékali sami.

Zatímco Lilia si oblékla honosné šaty od Blanky Matragi, na kterých byla vysoká cena vidět na první pohled, Janeček zvolil bílý, skoro až pohádkový oblek, ve kterém ale s bílou košilí, motýlkem a svými světlými vlasy možná trochu připomínal sněhuláka.

Nicméně to, v čem přišla na svatbu Olga Lounová, ani jeho oblek nepřekonal. Ta totiž splácala dohromady možná až příliš. Ačkoli jednotlivě by části jejího oblečení nebyly až tak zlé, dohromady to opravdu nešlo. Posuďte sami, jak se svým ouftitem přestřelila.

Jako víla. Ale divná. A v péřovce

Lounová dorazila na svatbu v dlouhých šatech, které na první pohled trochu kradly popularitu nevěstě. Vypadalo to, jako kdyby ona byla ta, kdo se vdává a komu by měl dlouhou vlečku někdo za šaty nosit. Ale barva šatů princeznovský model trochu překazila.

olga lounova

Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Šlo o něco mezi světle modrou a šedou, ke které se nehodí snad absolutně nic. A to ani věneček z květin, který si dala Lounová na hlavu, aby tak ukázala, že kromě princeznovské krve má v sobě trochu té lesní víly. Nebo možná spíše divoženky?

Nejhorší na tom všem ale byla nejspíš bunda, kterou si přes šaty Lounová přehodila. Zvolila totiž šedou péřovku, která se k outfitu absolutně nehodila. Je sice pravda, že nastydnout by chtěl v šatech málokdo, ale kabát nebo černé sako by se určitě hodily víc.

S rozparkem to možná přehnala

Na jednu stranu zřejmě zpěvačka myslela na to, aby nenastydla, na tu druhou nejspíš nepřemýšlela nad tím, že nastydnout může i odspodu. Rozparek na šatech jí totiž sahal možná až příliš vysoko. Ukázala sice, že má krásné dlouhé nohy, co je ale moc, to je zkrátka moc.

A tak ačkoli se umělkyně usmívala a společně se svatebčany si užívala oslavu jejich lásky, za její model ji jednoduše pochválit nemůžeme. Sečteno a podtrženo – vypadala jako princezna, která se na čas ztratila v lese a po návratu do města zjistila, že uběhlo několik století, a tak zamaskovala svůj původ modernější bundou.

Svatba Janečka a Khousnoutdinové nicméně byla o nich, Lounové si tak možná zbytek hostů tolik nevšímal. Bylo totiž neustále se na co dívat a na veselku miliardáře a jeho duly budou pozvaní ještě dlouho vzpomínat.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články