Módní policie: Nepovedený outfit vítězky Critics’ Choice Awards Cate Blanchett zachránil sympatický úsměv

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
cate blanchett
Zdroj: Profimedia

Cate Blanchett je vynikající australská herečka a producentka, která je dokonce považována za jednu z nejvýznamnějších filmových osobností své generace. A nyní je nově také držitelkou ceny ankety Critics’ Choice Awards za ztvárnění hlavní role ve snímku Tár. Outfit, který vynesla na předávání, se jí ale příliš nepovedl.


Critics’ Choice Awards jsou filmové ceny, během nichž každoročně předává umělcům asociace Broadcast Film Critic’s Association ocenění za nejlepší filmové počiny či výkony v jednotlivých kategoriích. Poprvé se ceny předávaly v roce 1996. Jedná se o jedno z nejvýznamnějších ocenění na filmovém poli.

Cate Blanchett je už dlouhé roky považována za jednu z nejlepších hereček své generace, jak píše The Guardian. Její výkon ve filmu Tár, kde si zahrála hlavní postavu Lydie Tár, byl nezapomenutelný, a umělkyně tak byla po zásluze oceněna.

Ve snímku ztvárnila herečka dirigentku, která je považována za jednu z nejslavnějších osob své doby a vůbec první ženskou šéfdirigentku významného německého orchestru.

Při předávání cen byla herečka dojatá a hrdá sama na sebe, jak je vidět z fotografií, které během slavnostní události média zachytila.

Ponuré šaty jí udělaly starší

Třiapadesátiletá herečka vypadá skvěle a je vidět, že o svůj zevnějšek pečuje. Bohužel ale na předávání cen dorazila v šatech, které se k ní příliš nehodily a spíše bychom je čekali na někom starším.

cate blanchett

Zdroj: Profimedia

Vrchní díl působil trochu jako béžová košile vojenské uniformy. K vykasaným rukávům navíc zvolila Blanchett barevné náramky, které se k modelu nehodily ani trochu. Sukně pak úplně dole působila jako vystřižená z kusů koberce.

Celkově se tak bohužel nedá říci, že by se herečce její model povedl. Kromě stylu, který zvolila, nám vadí především ponurá barva šatů.

Na oslavu vítězství by se hodily šaty výraznější barvy, herečka by v nich vypadala rozhodně lépe.

Úsměvem zachránila, co se dalo

I když outfit se Blanchett právě moc nevydařil, dokázala, že může vypadat dobře i pouze na základě svého sympatického úsměvu. Fotografům pózovala s úsměvem od ucha k uchu a bylo na ní znát, že má z ceny obrovskou radost.

Sošku, kterou dostala, hrdě držela oběma rukama a ukázala ji všem fotografům tak, aby si ji svět mohl dobře prohlédnout.

Není pochyb o tom, že si vítězství zasloužila, a ať už si na sebe vezme cokoli, post skvělé herečky jí nikdo nesebere.

Zdroj: Profimedia, The Guardian, Deadline, Daily Mail

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články