Módní policie: Natálie Kotková předvedla v Hamburku dokonalý model. Na pózování by ale ještě měla zapracovat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
natalie kotkova
Zdroj: Profimedia

Natálie Kotková se v roce 2016 stala českou Miss World a od té doby každý den potvrzuje, že se tímto titulem může pyšnit právem. Kráska, které je dnes 28 let, fascinuje pravidelně fanoušky na svých sociálních sítích. V současné chvíli si Natálie užívá dovolenou v Hamburku, kde ohromuje tamní mladíky svým vzhledem.

Aby pánům z Česka nebylo líto, že si její krásu nemohou užít, pravidelně sdílí fotografie na svém instagramu. Tentokrát se pochlubila výletem za nákupy, ze kterého se vrací s několika taškami.

Vítr nejen ve vlasech. V horkém dni není nic lepšího než nechat si čechrat hřívu osvěžujícím vánkem. Kotková ale ukázala, že i lehké letní šaty, které měla na sobě, dovedou ve větru udělat divy. A nejen díky tomu si získala velkou pozornost.

Kombinace letních barev

„Rozlítaná. Vždy alespoň s dvěma taškami a gumičkou na ruce. Za každé situace. Aneb jedna z možností, jak mě (nejen aktuálně) popsat. Ale já to prostě mám ráda,“ napsala modelka nadšeně k několika fotografiím, které sdílela.

Ukázala se v krátkých růžových barvách a bílém sáčku, které se dokonale hodí do letního dne a vystihují nejen teplé počasí, ale také pozitivní a energickou náladu, kterou Kotková má. Celý model doplnila slunečními brýlemi.

Střih šatů ladí s modelčinými rozpuštěnými vlasy a díky tomu mají všechny fotky, které přidala, dokonalou dynamiku. Jako doplněk zvolila na cestě za nákupy hnědou látkovou kabelku, která přes papírové tašky sice není skoro vidět, rozhodně jde ale o vhodnou volbu.

Asi zakopla

Na jedné z momentek si Kotková právě sundává sluneční brýle. Fotograf byl ale velmi šikovný, a výsledek tak působí, jako kdyby modelka právě zakopla a chystala se padnout obličejem na asfalt.

Model sice předvedla dokonalý, na pózování by ale mohla ještě zapracovat.

Série momentek, na kterých rozlétaná modelka ukazuje barvy léta, si získala u fanoušků obdiv. Natálie jednoduše denně potvrzuje, že se nestala českou Miss World náhodou.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články