Módní policie: Monika Bagárová oblékla na SuperStar polštář. Svým sado maso stylem rozhořčila diváky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Martin Hykl / CNC / Profimedia

Československá SuperStar se přehoupla z castingových dílů do přímých přenosů, a diváci se tak o víkendu poprvé mohli těšit na výkony svých oblíbenců. Mimo nich se ale na první finálový večer připravovala poctivě také porota. Jenže její snahu možná trochu nevychytali vizážisté.

Zatímco většina pěveckých výkonů byla pozoruhodná a zpěvákům to vesměs slušelo, především s ženskou částí poroty to bylo horší.

Moderátorka Ewa Farna si sice společenskými šaty vynahradila své fiasko ze Slavíků, kde přebrala cenu za první místo jako hnědý jednokřídlý motýl, ale Moniku Bagárovou a Patricii Pagáčovou navlékli vizážisté do strašlivých modelů.

Patricie se za stolkem v porotě ukázala ve žlutých šatech s hnědými fleky a připomínala tak trochu žirafu. Přitom její líčení i účes vypadaly dobře, a kdyby se trochu lépe oblékla, ostudu by si rozhodně nevystřihla. Takhle se ale společně s Bagárovou setkala spíše s kritikou.

Monika vypadala jako domina

Moniku Bagárovou oblékli vizážisté do červených lesklých šatů, které vzhledem působily jako z plastu. Přepásání červeným opaskem a vycpaná ramena připomínající polštář z ní udělaly kreaturu, co se ani nevešla do záběru kamer.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

K tomu všemu nasadila Monika modré kozačky až do poloviny stehen. Svým vzhledem připomněla tak trochu dominu z nějakého filmu pro dospělé, podle názorů fanoušků by před ní ale na kolena padl jen málokterý chlap.

Přitom je jinak Monika pěkná žena. Doposud se v televizi ukazovala vždy oblečená rozumně a zdá se, že chybu udělali především vizážisté.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

Celá řada komentářů pod příspěvkem na instagramu, kde Monika svůj model sdílela, se shoduje na tom, že by měla televize tyto zaměstnance vyměnit.

Oblékli vás otřesně

„No proboha. Nechci kritizovat, ale dnes vás i Patricii oblékli příšerně,“ píše jeden z komentářů. Podobně se vyjadřují i další lidé, jen málokdo má za to, že to Monice na její fotce sluší. „Sorry, ale tohle je šílený,“ dodává další člověk přísně.

„Kdo ty dvě krásný ženský obléká? Vždyť je to hrůza,“ vyjadřuje nelibost fanynka, která podobně jako mnoho dalších tuší, že oběma ženám by to mnohem víc slušelo, kdyby se oblékly samy. „Patricie dnes vypadá strašně,“ dodává někdo další se smutnými smajlíky.

„Můžete někdy odmítnout to, co se vám snaží vnutit? Protože tohle byla příležitost, kdy jste měly odmítnout,“ uvažuje jeden z komentářů.

Monika nicméně na fotce vypadá spokojeně, a je tak možné, že jí samotné se kostým líbil. Tak snad se jí komentáře fanoušků příliš nedotknou.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články