Módní policie: Míša Nosková vyrazila s partnerem na premiéru muzikálu. Oblékla se spíše jako na pláž

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Noskova Canda
Zdroj: Profimedia

Ve čtvrtek se v karlínském divadle odehrála premiéra muzikálu Alenka v říši divů. Ujít si ji nenechala ani zpěvačka Michaela Nosková se svým partnerem Jindřichem Čandou. Ačkoliv se snažili obléknout vhodně k dané příležitosti, výsledek to byl spíše rozpačitý.


Michaela Nosková zvolila dlouhé šaty, které kombinovaly bílou barvu a květinový vzor různých odstínů modré. Vzor i barevné ladění bylo decentní a na šatech vypadalo dobře.

Ramínka nevypadala dobře

Šaty byly rozděleny na přiléhavější horní část a volnější sukni z lehčího, zřejmě tylového materiálu. Šaty měly špagetová ramínka, což byl první kámen úrazu.

Noskova Canda

Zdroj: Profimedia

Tento typ ramínek už se ve společnosti příliš nenosí a model zbytečně degradoval. Šaty kvůli nim vypadaly spíše jako oblečení na pláž či na zahradní party.

Výstřih jí byl příliš malý

Bohužel vše bylo korunováno zády, která měla výstřih, jež byl vyplněn úzkými provázky. Ty byly vedeny křížem krážem jako tkaničky od bot. Tento styl už se několik (desítek) let vůbec nenosí. A pokud ano, tak opravdu jen na pláž. Míše ale počítáme k dobru to, že neměla vidět podprsenku.

Horní část šatů jí celkově dobrou službu neudělala. Na první pohled bylo vidět, že její naditý dekolt má co dělat, aby se v šatech udržel. Na ten druhý už bylo patrné, že se mu to příliš nedaří a že zpěvačce prsa u podpaží nehezky přetékají.

Dobrý dojem zkazilo sako

Michaelin přítel si vzal bílou košili, tmavě modré kalhoty a hnědé boty, což by za nás bylo v pořádku, pokud by k tomu oblékl odpovídající sako.

To se však nestalo. Jeho sako šedé barvy s velkými záplatami na loktech bylo beztvaré a vypadalo, jako kdyby bylo ušito z teplákoviny. I taková saka se samozřejmě vyrábějí, ale na návštěvu divadla se nehodí. Dokonce máme pocit, že se nehodí téměř k ničemu.

Michaela Nosková s módou bojuje už odjakživa a bohužel, ani teď se do černého netrefila. Šaty jí příliš dobře neseděly a na slavnostní premiéru muzikálu se nehodily. Tak snad příště.

Zdroj: Expres

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články