Módní policie: Milla Jovovich se na galavečeru v Cannes předvedla v modré róbě ušité na Ukrajině

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
mila jovovich
Zdroj: Profimedia

Galavečer ve francouzském Cannes přilákal řadu celebrit. Některé z nich využily příležitosti k tomu, aby ukázaly slušivé šaty. Milla Jovovich ale kromě toho, že zazářila, poctila svým modelem Ukrajinu, která je v současné době postižená válkou. Její modré šaty totiž vznikly právě tam.

Modelka a herečka pocházející z Ukrajiny využila příležitosti k tomu, aby na sebe navlékla modrou róbu, ve které perfektně předvedla všechny své přednosti. Odhalila jak paže, tak i své krásné dlouhé nohy. Ve 46 letech vypadá jednoduše dokonale.

K modelu pak zvolila také modrý náhrdelník, který na jejím odhaleném krku skvěle vynikal. Ssvé dlouhé nohy ještě prodloužila pomocí bot na vysokém podpatku. To, že zazářila jako nádherná žena, ale nebylo jediné, čím se blýskla.

Pocta Ukrajině

Na galavečer dorazila Milla doprovázená svou čtrnáctiletou dcerou Ever Gabo Anderson. Ta byla na maminku pyšná nejen proto, jak moc jí to slušelo. Jovovich totiž přišla na akci především ukázat, že podporuje Ukrajinu, a šířit myšlenky zdůrazňující pomoc této zemi.

mila jovovich

Zdroj: Profimedia

„Bylo pro mě opravdu důležité přijít. Mám na Ukrajině rodinu, která se musí potýkat s válkou. Denně se o ni bojím, doufám, že přežije. Těsně před akcí jsem silně cítila, že chci svůj lid podpořit,“ řekla podle zahraničního magazínu People herečka.

Právě z důvodu podpory Ukrajiny a reprezentace země zvolila Milla nejen šaty v modré barvě, ale také přímo ušité na Ukrajině. Ukázala tím mimo jiné velkou část zdejší kultury, kterou by měl svět podle jejích slov poznat.

Náhoda je svedla dohromady

Ukrajinskou návrhářku, která šaty ušila, potkala Mila Jovovich podle svých slov úplně náhodou. „Povídaly jsme si a já se pak později podívala na její návrhy. Velmi se mi zalíbily. Staly se z nás přítelkyně a já už v tu chvíli věděla, že jednou chci něco takového obléknout,“ říká herečka.

Dodává, že ji nikdy nenapadlo, že to bude k takovéto příležitosti, na druhou stranu je ale hrdá, že za těžkých dob může pomoci svému lidu alespoň prokázáním solidarity.

„S kamarádkou jsme se sešly a ona mi řekla, že tento večer je přesně příležitostí k tomu, abych ukázala nádherné šaty i svou duši, která myslí na všechny Ukrajince,“ zakončila rozhovor herečka, která byla ve své modré róbě rozhodně nepřehlédnutelnou a výraznou součástí speciálního galavečera.

Zdroj: People, Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články