Módní policie: Michaela Pecháčková zvolila na akci v aquaparku bílo-zelenou kombinaci. Dorazila i její sestra

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela pechackova
Zdroj: Profimedia

Herečka Michaela Pecháčková se proslavila poměrně nedávno především díky roli Sid v seriálu ZOO. Není se čemu divit, že její sláva výrazně stoupla. Ona se teď s nadšením objevuje i ve společnosti, kde ji lidé poznávají více než kdy dříve. Dorazila také do Aquapalace Praha, kde probíhala akce TV Prima.

Teplé počasí láká návštěvníky především na koupání, Pecháčková ale měla jiné povinnosti. Na společenskou událost dorazila hlavně kvůli fanouškům, soutěžím a autogramiádě. To ovšem nemění nic na tom, že si rozhodně den užila naplno.

Ve svém modelu byla nepřehlédnutelná. Zvolila totiž letní outfit, ve kterém ukázala, že je krásnou mladou ženou a v 18 letech se jí nejspíš musí nápadníci lepit na paty. Zvolila kombinaci zelené a bílé a špatný dojem tím rozhodně neudělala.

Nechyběl ani vějíř

Michaela by se nejraději nejspíš svlékla do plavek a zaplavala si s fanoušky také. Ještě předtím ale musela splnit své povinnosti. I tak se ale pokusila si toho na sebe v teplém počasí vzít co nejméně. Skloubila proto krátký bílý top se zelenou minisukní. Možná se ale jednalo o moderní skorts, tedy šortky, které na první pohled zepředu vypadají jako sukně.

michaela pechackova

Zdroj: Profimedia

Barevně se Míša pokusila udělat dojem, do bílé totiž sladila nejen boty, ale také kabelku. K tomu na čelo nasadila sluneční brýle a nechyběl ani oranžový vějíř, kterým si zpříjemňovala opravdu teplé odpoledne. I z fotek je horko vyloženě cítit.

Kromě toho, že je na snímku, který fotografové zachytili, vidět hereččin dlouhý stín, mhouří také při pohledu do objektivu oči, a proto se na fotce podivně kření. Možná kdyby použila sluneční brýle, byl by snímek o něco povedenější. To ji ale v tu chvíli asi nenapadlo.

Ukázala se i její sestra

Kromě Michaely Pecháčkové dorazila na akci Primy i její mladší sestra Nikola. Ta se také už ve svých 11 letech věnuje herectví. „Ségra točila, tak jsem si to chtěla taky vyzkoušet,“ svěřila se v rozhovoru pro iDNES. Rozhodně tak bylo na místě, aby se na společenské události ukázala také.

michaela pechackova sestra

Zdroj: Profimedia

„Když na castingu nedostanu roli, jsem vždycky zklamaná. Ale jen pár dní, protože pak je jiný casting a tam roli dostanu. A pak jsem veselá. Sestra říká, že nevadí, když se něco nepodaří, že to tak má být,“ vysvětlila nadějná dětská herečka, která vedle své sestry na akci jen zářila.

Že jsou Michaela s Nikolou sestry, je na fotografii vidět na první pohled. Jejich veselý úsměv totiž prozrazuje, že tyto dvě umělkyně patří do jedné rodiny. Jednou si třeba společně zahrají v nějakém opravdu slavném filmu.

Zdroj: Profimedia, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články