Módní policie: Michaela Maurerová vyrazila ve slušivých šatech, pózování ale nezvládla. Největší ozdobou byly její děti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela maurerova
Zdroj: Profimedia

I slavní si musí někdy odpočinout. Zvláště pak ti, kteří mají doma děti a mimo svou kariéru se musí věnovat ještě velké rodině. Moderátorka a herečka Michaela Kožíšková, rozená Maurerová, má syna i dceru, dobře tak ví, jaké je být skutečně vyčerpaná. I z toho důvodu vyrazila do společnosti.

Jenže děti tentokrát nenechala doma, naopak je vzala s sebou. Společně si totiž užili premiéru španělské animované pohádky s názvem Haftaňan a tři mušteriéři, která se konala 13. 2. 2022 na pražském Smíchově. A opět se ukázalo, že pohádky nejsou jen pro děti, ale naopak pro celou rodinu.

Animovaný příběh dokáže rodiče s jejich ratolestmi sblížit, děti se zabaví a mají ještě dlouho na co vzpomínat, rodiče si pak odpočinou tu hodinu nebo dvě a i oni se rádi podívají na něco odlehčeného. Maurerová si tak premiéru jistě užila.

Barva v pořádku, póza nikoli

Staré dobré rčení o tom, že právě modrá je dobrá, se rozhodně u Maurerové naplnilo. Výrazná barva a delší šaty s rolákem u krku jí sedly a k jejím zrzavým vlasům byly skvělou volbou. Delší rukáv zajistil, že nebylo herečce chladno, zároveň ale byla skvěle společensky oblečená.

Na nohy pak obula vysoké černé boty. Jednoduše její outfit zapůsobil skvěle, nicméně by měla trochu potrénovat pózování pro fotografy. Na snímku, který se podařilo médiím zachytit, totiž s nohama křížem vypadá, jako kdyby se jí opravdu hodně chtělo na záchod.

michaela maurerova

Zdroj: Profimedia

Ani její křečovitý úsměv to příliš nevylepšuje. A tak, i když se nejspíše snažila zapůsobit a ukázat, že se jí pohádka velmi líbila, vznikla spíše fotka k pousmání. Nicméně to nic nemění na tom, že vzít rodinu do společnosti byl dobrý nápad. Děti si film jistě užily.

Pro malé i velké

Španělská pohádka je kombinací kresleného dětského světa, kde psi chodí po dvou a umí zacházet s mečem, s historicky známým filmem Tři mušketýři, který pojednává o přátelství a soudružnosti. Vtipně zpracované dílo pobaví malé i velké, a právě proto je skvělou volbou pro celou rodinu.

michaela maurerova deti

Zdroj: Profimedia

Maurerová se na druhé fotce, kde je společně s dětmi, usmívá, trochu si tak vylepšila svou reputaci z předešlého snímku. Její syn i dcera si jistě příběh užili naplno, snímek není nijak věkově omezený a předat má co dětem i dospělým. Je jasné, že děti rády zase s maminkou brzy někam vrazí.

Moderátorka a herečka je sice plně vytížená a práce má opravdu hodně, na rodinu ale nikdy nezapomíná. A když najde způsob, jak dětem udělat radost a zároveň si u toho fyzicky i psychicky odpočinout, rozhodně toho neváhá využít. Výlet do kina právě takovým požitkem určitě byl.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články