Módní policie: Michaela Maurerová se sladila s logem na tiskovce. Duhové barvy jí sedly

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela maurerova
Zdroj: Profimedia

Herečka a moderátorka Michaela Maurerová se v poslední době objevuje ve společnosti poměrně často. Sympatická zrzka už párkrát ukázala, že s módním vkusem se někdy úplně netrefí do oka fanouškům, tentokrát se ale rozhodla to změnit. Na tiskovou konferenci televize Déčko dorazila v modelu, který odpovídal situaci.


Je jí 42 let a kdyby se oblékala trochu moderněji, možná by vypadala i mladší. Na druhou stranu má Maurerová svůj osobitý styl, který jednoduše nejde zapřít. Společenská událost České televize byla vynikající příležitostí, na kterou jeden ze svých kostýmků vytáhnout.

Za normálních okolností by si možná člověk řekl, že je zvolený model ne úplně šťastným. Vzhledem k tomu, že se ale jednalo o událost televize s velmi barevným logem, Maurerová vlastně zazářila. Především její jinak šílená sukně se konečně dočkala úspěchu.

Duha

Sukně a obyčejné, nicméně elegantní halenky. To je pro Maurerovou poměrně typická kombinace, ve které se ve společnosti ukazuje často. Pár lidí by nejspíš řeklo, že kdyby oblékla obtáhnuté kalhoty a nějaký odvážnější top, byla by herečka hned o pět let mladší.

Tentokrát dorazila na konferenci v bílé košili s dlouhým rukávem, kterou nechala rozepnutou hned na několik knoflíčků. Ačkoli ale rozhalení halenky končí až v polovině hrudníku, na první pohled se zdá, že nemá v tomto ohledu herečka co nabídnout, a měla tak raději vsadit na model až ke krku.

michaela mauerova

Zdroj: Profimedia

Na druhou stranu delší sukně s mnoha barevnými proužky tentokrát stojí za pochvalu. Za normálních okolností by s ní nejspíš Michaela nezazářila, tentokrát je ale vidět, že si ji vzala záměrně proto, aby ladila s logem televize Déčko. I to je totiž duhové a působí na všechny mile a pozitivně.

Plná energie

Nejen díky barevnému modelu, ale i kvůli svému sympatickému úsměvu přinesla na tiskovou konferenci herečka plno energie, kterou rozdávala všude kolem sebe. Její sladění s logem někoho možná pobavilo, většina lidí ho ale zajisté ocenila.

Maurerové je přesto stále řada věcí třeba vytknout. V první řadě se se zvoleným outfitem mohla více soustředit na módní doplňky. Její rozhalená košile nemá příliš co nabídnout, kdyby alespoň krk ozdobila nějakým přívěškem, hned by byla zajímavější.

Na druhou stranu si herečka nikdy nepotrpěla na příliš komplikované a přeplácané modely. Ve skutečnosti je její chudá halenka a duhová sukně jedním z nejlepších outfitů, které v poslední době ve společnosti předvedla. A to nejen díky barevnému sladění s logem Déčka.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články