Módní policie: Michaela Maurerová možná byla u Krause trapná, ale strašně jí to slušelo

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Maurerova Michaela
Zdroj: Nextfoto

Herečka Michaela Maurerová usedla na legendární červenou pohovku v pořadu Jana Krause a doslova zářila. Jak ale přiznala na svém instagramu, byla strašně nervózní a údajně i trapná. O tom, zda tomu bylo opravdu tak, se mohli diváci přesvědčit ve středu večer.

Michaela hraje momentálně ve Studiu DVA. Lidé si ji pamatují především jako tak trochu ztřeštěnou kadeřnici Digi ze seriálu Ulice.

Byla hrozně nervózní

Nedávno se jí dostalo cti, po které touží mnoho lidí z českého showbyznysu i mimo něj. Do svého pořadu Show Jana Krause ji pozval známý moderátor.

Jak vysvětlila ve svém příspěvku na instagramu, z rozhovoru měla velkou trému. Nedokázala tak bleskově zareagovat ani na sebeprostší otázky.

Příliš sebekritická

„Sice jsem nevěděla ani jak se jmenuju, kolik je mým dětem a kde bydlím, ale zase jsem vyzkoušela pohodlnost červeného sofa,“ napsala herečka s humorem.

Dokonce tam píše o tom, že byla vyloženě trapná, což doplňuje hastagem „být trapná neznamená být špatná”. Určitě to ale tak strašné nebylo.

Oblečená byla na jedničku

Nutno ale podotknout, že i kdyby byla Míša sebetrapnější, neuvěřitelně jí to slušelo. Ačkoliv její modely někdy nejsou úplně přesvědčivé, tady se rozhodně trefila do černého.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michaela Maurerová (@michaelamaurerova)

Jejímu outfitu dominovala zelená sukně, jejíž originální odstín a materiál vypadal zkrátka fantasticky. Herečka se dokonce pochlubila, že si ji ušila úplně sama.

Doplnila ji jen jednoduchou bílou košilí, kterou měla v pase zastrčenou. Do toho její krásné zrzavé vlasy. Michaela vypadala jako prvorepubliková kráska, která má ale moderní „šmrnc“.

Zdroj: iDnes, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články