Módní policie: Markéta Stehlíková oblékla barevný kabát připomínající peří. Ponožkami v sandálech tomu nasadila korunu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
markéta stehlíková
Zdroj: Nextfoto

Někteří lidé mají dojem, že jakmile se dostanou do showbyznysu, mohou si dovolit obléknout úplně cokoli. Čím barevnější a výraznější budou, tím více budou přirozeně vidět. Ne ve všech případech je to ale dobře. Někdy přehnaná kontroverznost a snaha zaujmout není úplně výhrou. A to platí i v posledním případě Markéty Stehlíkové.


Herečka, která se proslavila především rolí Karly Marečkové v Ulici, se v poslední době ráda prezentuje fanouškům na svém instagramu. Občas ukáže něco ze své kariéry, sem tam se pochlubí snímkem ze soukromí. Ráda předvádí i nové a zajímavé kousky ze svého šatníku.

A právě v posledním příspěvku ukázala jeden z modelů, ve kterém rozhodně nejde ve společnosti přehlédnout. Jedná se ale o outfit, který si kromě pochvaly najde i řadu kritiků. Stehlíková v něm totiž dostála svému příjmení a proměnila se v barevné ptáče.

Kombinace barev dobrá, model možná až příliš výrazný

Je možná jen náhodou, že je stehlík obecný barevně poměrně výrazným ptákem. A další náhodou pak je možná i to, že právě tento druh se vyznačuje červenými a žlutými prvky na svém peří. Podobnou kombinaci totiž Markéta Stehlíková představila fanouškům na posledním snímku na své sociální síti.

Přes krátké žluté šaty, které by stejně tak mohly být delší noční košilí po kolena, přehodila chlupatý kabát v červeno-růžovo-žlutých barvách. Ten sice na první pohled vypadá jako něco, co si chce člověk pohladit, protože je to chlupaté, měkké a jemné, na druhou stranu ale působí jako vytvořený z barevného peří.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Markéta Stehlíková (@marketastehlikova)

Kabát si herečka přehodila přes ramena a s poněkud zamračeným výrazem se pokusila získat si sympatie. Možná se snažila o svůdný úsměv, z dálky to ale spíše vypadá, jako kdyby si sama svým outfitem nebyla jistá. Přesto se ale dočkala od fanoušků v komentářích pochval.

Ty ponožky už možná přehnala

Barevný kabát by se dal ještě pochopit. Čím ale Markéta Stehlíková nasadila svému outfitu korunu, byly výrazné ponožky.

V poslední době jsou sice barevné ponožky s různými vzory i motivy sice populární, jenomže nejde je kombinovat se vším. S tím si ale nedělala Stehlíková hlavu. Vínové ponožky bez problémů navlékla na nohy a přes ně si obula stříbrné sandálky na vysokém podpatku.

Překvapivě tak to, čeho si fanoušci všimli na první pohled, nebylo nakonec tím nejzajímavějším. Ačkoli není jisté kam, někam by se určitě dal kabát z peří stehlíka vzít, s vínovými ponožkami v sandálkách by ale z domova vycházet Markéta neměla. Na druhou stranu ponožky v sandálech jsou pro Čechy tak nějak typické…

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články