Módní policie: Markéta Procházková zvolila na premiéru muzikálu královsky modré šaty a udělala dobře

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Marketa Prochazkova
Zdroj: Nextfoto

Dlouho očekávaný muzikál Slunce, seno, jahody má za sebou svou premiéru. Tu si nenechalo ujít mnoho známých osobností včetně zpěvačky Markéty Procházkové. Zpěvačka využila premiéru jako příležitost vytáhnout královsky modré šaty a rozhodně nepochybila.

Premiéra muzikálu proběhla 16. června v Hudebním divadle Karlín a hvězdami se to na ní jen hemžilo.

Recenze jsou různé

Muzikál vznikl na námět trilogie Zdeňka Trošky. Autorem hudby, libreta i písňových textů je Ondřej Gregor Brzobohatý a režie se chopil Antonín Procházka.

Dle některých muzikál překvapil, dle jiných zklamal. Kdo se chce přesvědčit, která recenze je správná, bude se asi muset na muzikál vydat sám.

„V Karlíně věrně kopírují filmový příběh včetně populárních hlášek a vulgarismů, v první polovině až únavně nudným způsobem. Ve druhé se inscenace pozvedne scénami tančících krav i králíků, nicméně pokus o hoštickou Broadway moc nevychází,“ hodnotí muzikál redakce Novinky a dává muzikálu hodnocení 40 %.

I tak se ale premiéra dočkala potlesku vestoje a dle redakce bude jistě pro mnoho diváků velmi lákavou připomínkou Troškovy trilogie.

Sexy v královské modré

Markéta byla na premiéře nepřehlédnutelná. Její krásné modré šaty byly vidět na dálku. Modrá barva k ní dobře sedla a celkově šaty působily velmi sexy.

Marketa Prochazkova

Zdroj: Nextfoto

Zvolila šaty korzetového typu, a kromě krásné barvy zaujaly i kamínky, které byly našité po celé délce šatů. Šaty samy o sobě byly tak skvěle zvolené, že nebylo třeba je doplnit výraznými doplňky.

Markéta k nim nazula stříbrné lodičky, které barevně ladily s psaníčkem. K tomu zvolila výraznější make-up a vlasy nechala rozpuštěné.

Celkový efekt působil skvělým dojmem a zpěvačce to neskutečně slušelo.

Zdroj: Novinky

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články