Módní policie: Markéta Konvičková si zapomněla vyžehlit šaty a po cestě ztratila jednu ruku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marketa konvickova
Zdroj: Profimedia

Markéta Konvičková je za každé situace veselý a usměvavý člověk, který si umí udělat legraci sám ze sebe. Na nedávném výletě v Brně se jí podařilo vyfotit snímek, na kterém je zachycena ze zajímavého úhlu. Neváhala a podělila se o něj se svými fanoušky.

Fotografie se na sociální síti stala během krátké chvíle velmi populární a neunikla ani oku naší módní policie. Markéta na ní totiž přiznala nějaký ten nedostatek, k rozebrání se toho ale najde daleko víc. Celý její outfit totiž působí velmi originálně, což ovšem nemusí znamenat pozitivní hodnocení.

V horkém letním dni vyrazila Konvičková mezi lidi v šatech připomínajících noční košili zdobených vyšívanými vzory, které by možná naše prababičky dokázaly udělat daleko lépe a pečlivěji. Navíc se zdá, že ráno někam zpěvačka pospíchala a šaty si nestihla vyžehlit.

Trhan

Konvičková sice zvolila letní světlou bledě modrou barvu, v kombinaci se zeleným vzorem ale nepůsobila vůbec dobře. Když pomineme výběr barev, střih šatů je katastrofální. Rukávy jsou krátké, ale široké, v oblasti hrudníku je podivný vodorovný šev a čtyři knoflíky u krku z modelu dělají tak trochu šaty pro pohádkovou pradlenu.

Je pravda, že na první pohled se možná v podivném střihu a tvarech outfitu ztratí i nedokonalosti a záhyby, které by se daly pomocí žehlení odstranit. Na druhou stranu ale Markéta vypadá, jako kdyby ji právě přežvýkalo a vyplivlo nějaké domácí zvíře.

K tomu všemu jako doplněk zvolila zpěvačka pro změnu sytě růžovou kabelku, aby nedokonalé sladění ještě vyzdvihla. I tak si ale zachovala na tváři úsměv a podle fanoušků je zkrátka sluníčko, kterému se dá pro jeho milý obličej odpustit jakékoli módní faux pas.

Bezruká konvička

Kromě toho, co si vzala na sebe, by možná příště mohla Markéta Konvičková zvážit také to, od koho se nechá fotit. Snímek je totiž zachycen tak originálně, že to na první pohled vypadá, jako kdyby neměla pravou ruku. O tom se koneckonců sama zmínila v popisku příspěvku.

I jako bezrukou fanoušci Markétu milují, mezi záplavou milých komentářů se ale najdou i lidé, kteří s námi souhlasí: „Šaty se mi nelíbí. Vypadá to jak noční košile,“ ohodnotil zpěvačku jeden z jejích sledujících. Je ale jasné, že to k tomu, aby Konvičková ztratila svůj věčný úsměv, stačit rozhodně nebude.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články