Módní policie: Markéta Hrubešová dorazila na křest v originálních šatech. Její postavě ale příliš nelichotily

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hrubesova Marketa
Zdroj: Profimedia

Minulý čtvrtek křtila oblíbená česká spisovatelka Halina Pawlowská svou novou knihu Zájezd snů. Slavnostní události se zúčastnila celá řada celebrit. Jednou z nich byla i pohledná herečka Markéta Hrubešová. Ta si oblékla velmi zajímavé šaty. Jejich originálnost se jí ale nakonec stala osudnou.

Markéta Hrubešová zvolila na křest knihy splývavé šaty s dlouhými rukávy a s délkou do půli lýtek, které na první pohled zaujaly svým vzorem.

Masivní barevný vzor

Na šatech se kombinovalo několik odstínů zelené barvy, červená, žlutá a modrá. Vzor měl navíc velmi výrazné rysy, což je na poli módy celkem tenký led.

Takovýto styl šatů rozhodně není pro každého a pohybuje se na pomezí krásného módního kousku a propadáku. Tento výrazný vzor si tak rozhodně najde své příznivce i odpůrce.

Hrubesova Marketa

Zdroj: Profimedia

Šaty jí přidaly kila

Co ovšem bylo bez debat, byl střih a splývavost šatů. Ty totiž krásné herečce vůbec neudělaly dobrou službu. Spíše tomu bylo naopak.

Model měl zbytečně široké rukávy, nabírání pod prsy a neschopnost látky udržet tvar zase ničily siluetu Markétiny postavy, a k tomu navíc zářil výše zmíněný masivní vzor.

Všechny tyto faktory mají tendence lehce rozšiřovat svého nositele, proto se s nimi musí jednat opatrně. Zde to ovšem nevyšlo, a Markéta tak vypadá v modelu o dost silnější, než tomu bezpochyby je.

Doplňky na jedničku

Co musíme ovšem pochválit, je kabelka. Hnědé maxi psaníčko působilo natolik zajímavě, že se v modelu neztratilo, jeho jednobarevnost zase zaručila, že se „netlouklo“ se zbytkem modelu.

Vedle nešlápla krásná zrzka ani s botami. Jednoduché páskové zlaté boty se k šatům hodily, navíc ladily se sponou kabelky. Model krásně doplnily, aniž by toho bylo moc.

Líbilo se nám rovněž líčení. Celý make-up byl laděn do hnědé barvy, včetně matné rtěnky, což model příjemně podtrhlo.

Je vidět, že Markéta má s módou své zkušenosti, a celý model dokázala výborně sladit. Navíc se oblékla adekvátně příležitosti, což se bohužel tak často nevidí. Šaty však její postavě příliš nesedly, což je velká škoda.

Zdroj: Profimedia, Super

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články