Módní policie: Lucie Borhyová se v Karlových Varech proměnila v akční hrdinku. V koženém outfitu by se měla ukazovat častěji

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie borhyova
Zdroj: Profimedia

Lucii Borhyovou známe především ve světlých halenkách a společenském oblečení, které má na sobě při moderování Televizních novin. Občas se také někde ve společnosti objeví v šatech, kterými vyrazí fanouškům dech. V černém outfitu, který z ní udělal doslova jiného člověka, si ji ale dokáže vybavit jen málokdo.

Na Instagramu Lucie Borhyové se vždy najde něco, co fanoušky překvapí. Výjimkou není ani poslední snímek, ve kterém se pochlubila svým výletem do Karlových Varů. Více než to ale zaujalo sledující její oblečení. Lucii to totiž v jejím outfitu neskutečně sekne.

Sluší jí večerní šaty, společenské halenky i kalhotové kostýmy. V černém kabátu s vysokými botami a skoro až rockerský vzhled ale na Lucii nejspíš tipoval málokdo. Není se tak čemu divit, že pod její fotkou se to hemží milými a pochvalnými komentáři.

Jako z akčního filmu

S tímhle vzhledem by Lucie mohla z fleku vystřihnout hlavní hrdinku nějakého akčního filmu. Její blonďaté vlasy jsou skvělým kontrastem k černému oblečení, které má na sobě. Tmavé legíny i tričko zahalila Borhyová koženým kabátem, který ji atmosférou přenesl do filmu Matrix.

Vysoké černé boty k celému outfitu skvěle sedí a křížek na jejím krku, který na tmavém podkladu jen svítí, vše dokonale doplňuje. Záležet si dala moderátorka i na detailech a nalakovala si tmavým lakem i nehty, které sladila s několika prsteny na rukou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova)

K tomu všemu dokonale fotogenická moderátorka předvedla sebevědomou pózu opřená o zábradlí a fanoušky oslnila úsměvem, díky kterému ji milují. Jednoduše chválíme a možná bychom Lucii doporučili se v podobném oblečení ukazovat častěji. Stejně tak to vidí i její sledující.

Chvála z Čech i zahraničí

O tom, že to Lucii sluší, není pochyb. Nejeden fanoušek to ve svém komentáři zdůrazňuje a kromě českých sledujících se ukazuje, že má Lucie příznivce i za hranicemi. Některé komentáře jsou totiž v angličtině, i ty ale moderátorku ve velkém chválí.

„Nádherná fotka. Posílám vám milion pozdravů a přeji krásný Nový rok,“ píše například jeden ze zahraničních komentujících. „Sluší vám to, Lucinko,“ dodává fanoušek z Čech. V dalších komentářích pak sledující vyjadřují pochvalu srdíčky a smajlíky.

Borhyová zkrátka ví, jak zaujmout, a kdy si na sebe vzít jaké oblečení. Ve společnosti se vždy objeví vhodně oblečená a všichni mají vždy jistotu, že oblíbená moderátorka zazáří. Doufejme, že do Nového roku vykročí pravou nohou a bude i v následujících letech pokračovat jako doposud.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články