Módní policie: Lucie Borhyová předvedla v zelených šatech své přednosti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie borhyova
Zdroj: Profimedia

Lucie Borhyová je nejen skvělou moderátorkou TV Nova, ale také člověkem, který se snaží pomáhat. Proto se objevila i na akci k 15. výročí neonatologického oddělení nemocnice na Bulovce. Tam zazářila se svým širokým úsměvem v zelených šatech a předvedla, že módě rozumí.


Lucie prakticky denně přidává snímky na sociální sítě. Především v létě několikrát ukázala, že se ráda pochlubí svou postavou, a především tím, že ji matka příroda v některých oblastech hodně obdařila.

Někteří fanoušci byli z takových snímků v plavkách nadšeni, jiní měli za to, že se možná Borhyová až moc předvádí a měla by svá prsa více schovávat. Teď se ale ukázalo, že i když se Lucie zahalí, její vnady si stejně najdou cestu, jak zaujmout.

Má zkrátka naděleno

Na výroční akci dorazila Lucie v dlouhých zelených šatech, které na první pohled nic výrazného neodhalovaly, a naopak byly velmi decentní. Dlouhý rukáv, žádný velký výstřih a délka po kolena byly ideální volbou.

Přesto ale při pohledu na Lucii většinu lidí napadla jedna věc: její výrazný hrudník je zkrátka vidět i pod vrstvou látky. Borhyová má od přírody naděleno a v šatech se to rozhodně nebála ukázat. Je ale třeba říci, že jí to náramně slušelo.

lucie borhyova

Zdroj: Profimedia

Tmavě zelená barva se skvěle hodila do podzimního počasí a černá spona v pase zvýraznila moderátorce její krásnou ženskou postavu. To, že s modelem sladila i matně černé boty na podpatku, byl další příjemný bonus.

S širokým úsměvem

Lucie ukázala, že má skvělý módní vkus a ví, co jí sluší. Šaty jí sedly parádně, zvýraznily vše, co zvýraznit měly, a ona v nich vypadala jednoduše božsky. Navíc myslela i na doplňky, a zatímco jednu ruku zdobí náramky, na druhé má navlečené hodinky.

To vše předvedla Lucie s elegancí sobě vlastní a se zdravým sebevědomým výrazem na tváři. Její nezaměnitelný široký úsměv udělal radost nejedné přítomné osobě, a ona na sebe tak mohla být večer rozhodně hrdá.

Tentokrát Lucce nikdo nemohl vyčíst, že se odhalila až příliš. Oblékla se zkrátka tak, aby ukázala všechny své přednosti, které je někdy nejspíš těžké schovat. A navíc, proč by to měla dělat? Mnoho fanoušků naopak její bujný dekolt ocení.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články