Módní policie: Lucie Bílá se předvedla jako mamina v růžovém. Na tiskovce ukázala, že jí sedne každá barva

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie bila
Zdroj: Profimedia

Divadlo Lucie Bílé uvede v září premiéru nového muzikálu Maminy. Komedie podle zahraničního originálu Motherhood je už teď velmi očekávaným představením, ve kterém se kromě Bílé objeví řada dalších slavných. Mnoho z nich na tiskovou konferenci dorazilo v růžovém, stejně tak i sama Lucie.

Lucie si v muzikálu zahraje v alternaci roli matky pěti dětí. „Je to úžasný pocit, když vidím, jak naše divadlo postupně ožívá. Hned o prázdninách se pustíme do zkoušení další skvělé komedie – Maminy. Je to krásný projekt a práce na něm mi právě teď dělá velkou radost,“ uvedla podle webu Musical principálka divadla.

Ta jako pravá mamina dorazila společně se svými kolegy i na tiskovou konferenci k muzikálu v růžovém. Už podle outfitů představitelů hlavních rolí je jasné, že se bude na co těšit. Usměvavá Lucie na společenském setkání ukázala, že v růžovém vypadá skvěle.

Všechny barvy jí sluší

Jen růžová to může být. Tak to je heslo, které pro Lucii rozhodně neplatí. Jmenuje se Bílá, v minulosti ukázala, že jí skvěle sluší i modrá, v růžové každopádně také předvedla perfektní výkon. Zdá se, že tahle zpěvačka nemá problém snad vůbec s žádnou barvou.

Na tiskovou konferenci doslova přitančila v sytě růžových šatech s dlouhým rukávem, v pase je doplnila širokým opaskem. Barevně výrazný model „kabátového“ tvaru její postavě sedl a ve svém věku 56 let v něm Lucie vypadá skvěle.

lucie bila

Zdroj: Profimedia

K modelu přidala Bílá vysoké kožené boty, které ladí právě s opaskem šatů. Nezapomněla sladit ani doplňky – v uších se jí lesknou růžové náušnice. Ačkoli řada lidí dorazila na konferenci v růžovém, jedině Bílá dokázala outfit plně ovládnout.

Sebevědomá a usměvavá

Bílá je milá, sympatická zpěvačka, která na jednu stranu na lidi působí jako obyčejná žena, co se snaží pouze rozdávat kolem sebe radost, na druhou stranu působí sebevědomě a je jasné, že když chce, dokáže si sjednat pořádek.

Na fotografiích z tiskovky předvedla svůj typický úsměv, pro který ji fanoušci tak milují a který je jedním z nejupřímnějších v českém showbyznysu, zároveň s rukama v bok ukázala, že svému outfitu důvěřuje a uvědomuje si, že v něm vypadá opravdu dobře.

Lucie má z muzikálu obrovskou radost a nejspíš se už nemůže dočkat, až ve svém divadle předvede velkou novinku. Dobrou zprávou je, že přípravy probíhají v pořádku. Podle plánů už letos na podzim si jej budou fanoušci moci užít.

Zdroj: Profimedia, Musical

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články