Módní policie: Lilia Khousnoutdinova se odvázala a ve flitrovaných šatech ukázala odhalená záda

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lilia Khousnoutdinova
Zdroj: Profimedia

Udílení cen Czech Social Awards na pražském Žofíně se zúčastnila řada celebrit. Nemohl mezi nimi chybět ani miliardář Karel Janeček, který se hrdě usmíval vedle své ženy. Lilia Khousnoutdinova se v minulosti předvedla jako kněžka, která jen nerada odhaluje své tělo, tentokrát ale udělala výjimku.

Dlouhé rukávy, vysoký límec a šaty až na zem. Tak znají Janečkovu manželku fanoušci z posledních akcí. A vlastně ani na této nepředvedla žádnou velkou změnu. Dokud se tedy neotočila čelem od fotografů. Vše, co zepředu před fanoušky skrývá, vynahradila holými zády.

Akce byla příležitostí zazářit a pár se ji pokusil využít. Je ale otázka, zda se to dvojici povedlo. Někteří fanoušci by totiž mohli říci, že Janeček se na to, že je miliardář, až tak nevyšňořil, Lilia se zase možná až zbytečně předváděla.

Sázka na flitry

Karel Janeček se objevil na události v obleku. Dalo by se říci, že na tom se nedá nic zkazit, on ale ukázal, že to není tak úplně pravda. Vsadil na černou a bílou kombinaci, což je podle mnohých dosti obyčejné, avšak elegantní. Neobtěžoval se však s motýlkem ani kravatou.

profimedia

Zdroj: Profimedia

Neurovnaným límečkem u krku moc parády neudělal a jeho výraz, který měl být nejspíš úsměvem, na fotkách také nijak zvlášť nezáří. Zachránit to mohla jedině jeho žena, to ale bohužel nevyšlo, protože ani její model nebyl dokonalý.

Lilia totiž oblékla upnuté šaty s dlouhým rukávem, které by možná nebyly tak zlé, kdyby nebyly posázeny vínovými flitry. Leskla se jako disco koule, a ačkoli přilákala pozornost, o té pozitivní se dá mluvit jenom sotva.

Pyšnila se svými zády

Nejspíš proto, aby se o ní přestalo říkat, že je upjatá, rozhodla se tentokrát Lilia ukázat fanouškům, že se za své tělo nestydí. Šaty odhalily téměř celá její záda, kdyby byly ještě trochu více vystřižené, ukázaly by možná i něco dalšího.

Lilia to ale očividně považovala za kladný bod svého outfitu, protože se na fotkách schválně stavěla k fotografům tak, aby byla její záda vidět. Vzhledem k tomu, že stojí po boku svého muže, který se dívá rovně, vypadají ale snímky spíše komicky.

Nebyla to ta největší katastrofa, kterou společně dvojice předvedla, nedá se ale ani říci, že by nějak extra zabodovali. Fanoušci teď nejspíš s napětím očekávají, zda příště konečně předvede Karel Janeček nějaký oblek hodný miliardáře, a zda Lilia Khousnoutdinova oblékne jednou také šaty bez rukávů.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články