Módní policie: Lesní žena nebo tajná agentka? Model Dany Morávkové je jedna velká záhada

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dana moravkova
Zdroj: Nextfoto

Na první pohled vypadá jako v maskáčové uniformě. Na ten druhý je vidět, že jde vlastně o dámský kostým. Co přesně to má ale Dana Morávková na sobě, se dá určit zběžně jen velmi těžko. Abychom tuto záhadu rozluštili, musela se naše módní policie hodně soustředit…


Dana Morávková je herečka, která se ráda ukazuje ve společnosti. Obvykle se předvede v elegantním modelu, její moderní obroučky dioptrických brýlí z ní dělají pohlednou dámu, účesem nikdy nezklame. Proto je pro mnohé překvapením model, se kterým se pochlubila na svém instagramu nedávno.

Fanouškům prozradila, že byla natáčet pro TV Nova v rámci své nové role, o které ale odmítla cokoli prozradit. Sledující si budou muset počkat, až se další informace objeví v médiích. Prozatím tak mohou jen tipovat, v jakém snímku a koho si Dana zahraje. Pokud měl být outfit nápovědou, je celá řada možností.

Hlavně nenápadně

Morávková se ukázala v dámském kostýmku tmavě zelené barvy zdobeným zlatým květinovým vzorem. To je ale poznat jen v případě, že se na to člověk hodně soustředí. Z dálky vypadá jako v myslivecké uniformě, takže by klidně mohla hrát nějakou lesní roli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

Pravděpodobně by se pak ale mezi houštím ztratila. Na snímku je vidět jen díky tomu, že stojí na světlém šedém chodníku. Kdyby se vyfotila s pěknou přírodou v zádech, nikdo by si jí možná na snímku ani nevšiml. Proto je další možností role nějaké příslušnice v armádě, která prezentuje novou kolekci uniformy pro speciální tajné jednotky.

„Tak nevím, ale připadáte mi starší, než jste,“ napsal k fotce na sociální síti jeden z fanoušků. Důvodem může být i podivný účes podobný ptačímu hnízdu, který má Dana na hlavě. Třetí možností pro její novou roli tak je rekreační fotografka lesních zvířat, která se pomocí svého důmyslného outfitu hodiny skrývá v houští, aby vyfotila parádní detail sojky obecné.

Na fanoušky dělá pěkná ramena

Dana ke snímku připsala ohledně své role jen pár slov. „Víc ani muk,“ říká tajemně. A vzhledem k tomu, že v armádním kostýmku působí její postava trochu chlapským dojmem, dalo by se říci, že dělá na hadače v komentářích pěkná ramena. I to je možná důvod toho, proč působí na fanoušky o pár let starší.

Celkově model Morávkové nesedí. Neukazuje nic z její ženskosti. A ačkoli pár lidí ze slušnosti napsalo, že jí oblek sluší, objevuje se poměrně dost kritiků. Není pochyb o tom, že Dana je krásná žena a ve svém věku se umí oblékat elegantně. Tentokrát to ale nevyšlo.

Obvykle jí sedí spíše role právniček, úřednic a vážených dam v kostýmcích, ve kterých může ukázat své přednosti. Čeho se tak dočkáme tentokrát, není jasné, pokud ale bude nějakou ženou na úřadě, nebo právě váženou dámou, respekt z ní v takovémto oblečení půjde jenom těžko.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články