Módní policie: Leona Machálková vsadila na černou kůži a vypadala úchvatně

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Leona Machalkova
Zdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Leona Machálková se objevila na křtu nového CD Nadi Válové a v kožených upnutých šatech by jí její věk hádal málokdo. Zpěvačka si nyní zvyká na život bez syna, který začal studovat v Miláně. A jak je vidět, tak do smutku se neponořila.


Křest CD probíhal v Divadle Horní Počernice a Leona vsadila na černou.

Syn vyletěl z hnízda, ale maminka nesmutní

Leona je i nadále vělmi aktivní ve své hudební kariéře, ale na prvním místě pro ni vždy byl syn Artur, kterého má se zesnulým architektem Bořkem Šípkem.

Syn zdědil po otci nejen podobu, ale i umělecké vlohy a vydal se na dráhu umění. Zvolil si obor interiérový design a zkusil své štěstí na univerzitě v Miláně.

O jeho vysněném studiu jsme vás informovali již v březnu minulého roku, kdy měl za sebou první kolo přijímacího řízení. Nyní už je známo, že byl úspěšný a na studia nastoupil.

Leona tak doma zůstala sama, ale rozhodně se nezavřela nikde v koutě. Naopak! Vyráží do společnosti a je z ní snad ještě větší kočka, než byla před lety.

Leona Machalkova

Zdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Sázka na černou

Zpěvačka dorazila na křest v barvě, která by mohla značit smutek, ale v jejím případě se jednalo o sázku na jistotu.

V černých upnutých kožených šatech vynikla její štíhlá postava, kterou ještě zdůraznil černý pásek.

Outfit Leona doplnila vysokými černými kozačkami a černou kabelkou. Odhalený dekolt mohl být sice zvýrazněn nějakým vhodným šperkem, ale i bez něj se jednalo o velmi povedený model.

Jediným šperkem byly peckové náušnice a stylové hodinky. Make-up zvolila zpěvačka lehký a vlasy nechala rozpuštěné. Nutno podotknout, že mikádo sluší Leoně více, než dlouhá hříva, již nosila dříve.

Za naši redakci chválíme Leonu za odvahu vynést černé kožené šaty a její model hodnotíme na jedničku s hvězdičkou.

Zdroje: OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články