Módní policie: Leona Machálková se na profesionálním focení proměnila v Mary Popins. Oblékla ji známá návrhářka

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
leona machalkova
Zdroj: Nextfoto

Oblíbená zpěvačka Leona Machálková si nedávno „odskočila“ od své oficiální profese a místo zpěvu se chvilku věnovala focení. Svým fanouškům se tím pochlubila na svém instagramu. Nutno podotknout, že v šatech od Beaty Rajské vypadala parádně.

Leona Machálková je žena, která se jen tak něčeho nezalekne. Tančí, hraje, zpívá, a nyní si dokonce zahrála na modelku.

Jako zkušená modelka

Ze snímků, které přidala zpěvačka na své sociální sítě, by člověk jen těžko uvěřil, že se tím už někdy v minulosti neživila.

Blonďaté zpěvačce to totiž neuvěřitelně sluší a je také velmi fotogenická. Korunou všeho byly krásné šaty od slavné české návrhářky Beaty Rajské.

Focení v krásných šatech

Ty mají velmi originální střih se třemi obrovskými kapsami. Jak napsala sama Leona „alá Mary Poppins“. Výrazná rtěnka pak celý model dokonale podtrhla.

Jen málokdo by hádal, že známá muzikálová zpěvačka oslaví letos v květnu už pětapadesáté narozeniny. Na svůj věk totiž rozhodně nevypadá.

Dobrá genetika i péče

Nedávno prozradila zpravodajskému webu iDNES, jak je možné, že neustále vypadá tak dobře, když už má téměř dospělého syna.

„Naštěstí jsem zdědila dobré geny po rodičích, a když tuhle výbavu nenechá člověk padnout a ctí rozumný životní styl, netrápí se, hodně spí, může vypadat dobře i ve své věkové kategorii,“ prozradila.

Za pravdu jí dali i její fanoušci, kteří jí pod snímek psali pochvalné komentáře. „Krásná,“ napsal jeden ze sledujících. „Kočka,“ přidal se další.

Zdroj: iDNES, Instagram

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články