Módní policie: Leona Machálková dorazila na koncert v šatech, jež připomínaly pytel od brambor

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leona machalkova
Zdroj: Profimedia

V pražské Lucerně se konal koncert Ve jménu Ivety, který proběhl jako pocta Ivetě Bartošové. Zúčastnila se ho řada celebrit, které svou přítomností vyjádřily, jak moc pro ně zesnulá zpěvačka znamenala, a zavzpomínaly na ni známými písničkami.

Jednou z osob, které se na velké události objevily, byla i Leona Machálková. Ta má sice zlato v hrdle, což kromě tohoto koncertu předvedla už mnohokrát, někdy si ale svou reputaci pokazí tím, do čeho se oblékne.

A právě to se na akci stalo. Machálková totiž dorazila v modelu, který na první pohled upoutal pozornost, nedá se ale říci, že v dobrém. Zpěvačka vypadala jako v pytli od brambor.

Co vedlo Machálkovou k rozhodnutí, že právě tento model je vhodným pro vystoupení na takové akci, to není jasné.

Všechno špatně

Odpovídá tomu nejen částečně průhledný materiál, ale také žmolky pokrývající celý outfit a podivně střižený spodek šatů. Zpěvačka sice odhalila ramena, spíše to ale vypadá, jako kdyby byl v daném místě pytel jen děravý.

leona machalkova

Zdroj: Profimedia

Nepříjemně vypadající látka musela být ještě horší na dotek. Pokud se k Leoně někdo přiblížil, měl nejspíš pocit, jako kdyby právě objal kaktus. Je tak jen otázkou, jak mohla na sobě celý večer outfit ona sama snést.

Doplňky moc neřešila

Zpěvačka bohužel nezvolila ani vhodné doplňky. Pravou ruku ovázala něčím, co vypadá jako červená gumička. S tou sladila nehty na nohou i rukou.

I když se po celou dobu akce Leona Machálková usmívala a ukazovala, že je pro ni velkou ctí na místě být, její outfit vypovídal o něčem zcela jiném. Tohle se  zpěvačce jednoduše moc nepovedlo.

Kdyby zvolila místo vybraných šatů něco trochu adekvátnějšího, mohl být výsledek úplně jiný a daleko pozitivnější.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články