Módní policie: Krásné herečky z pohádky Tajemství staré bambitky 2 zazářily na premiéře v modrém

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika khek kubarova kamila janovicova
Zdroj: Profimedia

Česká pohádka režiséra Iva Macharáčka s názvem Tajemství staré bambitky 2 byla v českých kinech dlouho očekávaná. Pokračování velmi úspěšného snímku přilákalo velkou pozornost a na jeho premiéře se samozřejmě objevili i hlavní představitelé. Především dvěma ženám, které ztvárnily v pohádce hlavní role, to neskutečně slušelo.

Pohádka pojednává o napraveném loupežníkovi Karabovi, jeho dceři Aničce a nešikovném princi Jakubovi. První díl skončil tím, že bylo zlo potrestáno, pro velký úspěch snímku se ale tvůrci rozhodli příběh znovu otevřít, a vzniklo tak pokračování.

V něm si jedny z hlavních rolí zahrály vynikající herečky Veronika Khek Kubařová (jako královna Julie) a Kamila Janovičová (jako královna Anna). Ty obě dokázaly, že roli žen z královské rodiny si rozhodně zasloužily. Na premiéře se totiž předvedly v nádherných šatech a všem přítomným jistě vyrazily dech.

Modrá krev, modré šaty

Královnám Anně i Julii koluje v žilách vznešená modrá krev. Možná právě proto se symbolicky objevily obě ženy na premiéře pohádky v modrých šatech. Každá sice zvolila trochu jiný odstín, dohromady jim to ale neskutečně slušelo a na společných fotografiích se vesele usmívají.

Veronika zvolila barvu světlejší, šaty až ke kotníkům z ní udělaly doslova princeznu a široký úsměv, který rozdávala fotografům, rozzářil celý sál. K outfitu přidala béžové lodičky s béžovou kabelkou, které byly možná oproti zbytku modelu trochu nevýrazné, ani tak ale rozhodně v davu nezapadla.

veronika khek kubarova

Zdroj: Profimedia

Kamila Janovičová dorazila také v modrém, vsadila ale na o něco tmavší barvu. I ona oblékla delší šaty ke kotníkům, na rozdíl od Veroniky ale odhalila i ramena a nebála se o něco hlubšího výstřihu. K jejím světlejším vlasům celý model dokonale ladil. Lodičky zvolila černé.

kamila janovicova

Zdroj: Profimedia

Společné zážitky

Na obou ženách je vidět, že si premiéru filmu náležitě užily. Navíc podle toho, jak společně pózovaly pro fotografy a trávily čas i jedna s druhou, je vidět, že jsou nejen hereckými kolegyněmi, ale také dobrými kamarádkami. Společné natáčení pro ně byl jistě nezapomenutelný zážitek.

Na premiéře se objevilo i mnoho dalších herců, kteří se v legendární pohádce objevili. K těm, které si fanoušci mohou díky Tajemství staré bambitky užít, patří například Tomáš Klus, Jiří Lábus, Miroslav Vladyka nebo Ondřej Vetchý. Ten si zahrál v pohádce hned dvojroli a kromě hlavního hrdiny loupežníka Karaby se stal i královniným otcem.

Dalšími hvězdami, které si ve druhém díle zahrály, pak byly neméně výrazní Petr Štěpánek, Markéta Plánková nebo Václav Noid Bárta. Snímek je jednoduše plný skvělých českých hvězd a vyplatí se ho tak vidět nejen kvůli kráskám, které v něm ztvárnily královny.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články