Módní policie: Kočendová tentokrát nebyla za žádnou kočandu. Snad šlo o nějakou hloupou sázku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
natalie kocendova
Zdroj: Profimedia

Ve svých 20 letech získala titul Miss International Czech Republic 2020. Natálie Kočendová se před dvěma lety stala nejkrásnější dívkou Česka, ani dnes se na její kráse nic nemění. Půvabná tvářička ale ještě nemusí znamenat, že si člověk může obléknout cokoli. Zvlášť pokud svůj obličej v rámci outfitu zakryje.


Jakožto miss se samozřejmě Kočendová ukázala i na zahájení castingů k následujícímu ročníku soutěže. Většina lidí se těšila na to, až uvidí, co si kráska do společnosti vezme. Natálie všem vyrazila dech, je ale otázkou, zda v dobrém slova smyslu.

Kočendová tentokrát nebyla za žádnou kočandu. Vlastně na první pohled nebylo ani vidět, kdo se pod modelem z rybářské sítě skrývá. A stejně tak ona nejspíš neviděla příliš ze svého okolí. Na druhou stranu originalitu jí rozhodně upřít nemůžeme.

Kabát ze starého pytle od brambor

Natálie pravděpodobně nejvíce zaujala tím, co si nasadila na hlavu. Aby na svůj obličej zakrytý podivným kusem čehosi přilákala ještě více pozornosti, namalovala si velmi výrazně rty a na fotkách je vždy ještě pootevřela, aby opravdu nešly přehlédnout.

Nicméně ani zbytek outfitu nebyl méně zajímavý. Misska se oblékla do něčeho, co připomínalo starý pytel od brambor. Šedostříbrný model střihu polštáře, do kterého někdo udělal díry pro ruce, proměnil krásnou mladou ženu v opravdu podivuhodné stvoření.

natalie kocendova

Zdroj: Profimedia

Při pohledu na Natálii si člověk není jistý, zda se jí chce zdaleka vyhnout, nebo ji naopak obejmout. Nedá se totiž rozpoznat, jestli je pytlovitý outfit na dotek měkký a příjemný, nebo vás popíchá jako bodlák. Jediná možnost nejspíš byla risknout to a vyzkoušet na vlastní dotek.

Pózování nezapomněla

I když mladá kráska zřejmě zapomněla, jak se na společenské akce oblékat, některé věci si pamatuje dobře. Pózování pro fotografy se očividně jen tak z hlavy dostat nedá.

I když má Kočendová model podivný, snaží se vypadat svůdně. S pootevřenými rty a v pytli, který jí přidává několik kilo, ví přesně, kam dát ruce, aby na snímku vypadala jako profesionální modelka. Působí sebejistě a mnoho lidí si na základě toho možná myslí, že se rozhodla vzít si toto oblečení na sebe svobodně a zcela dobrovolně.

Jiní – včetně naší módní policie – ale mají za to, že šlo o nějakou hloupou sázku. No, když už Natálie prohrála a musela na sebe nakonec model obléknout, alespoň se jí podařilo s rybářskou sítí vhodně sladit náušnice.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články