Módní policie: Kateřina Zemanová vyrazila do společnosti s nuceným úsměvem a v babičkovských šatech

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
katerina zemanova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Dcera Miloše Zemana toho o svém soukromí příliš neprozrazuje a málokdy se ukáže někde ve společnosti. Kateřina tentokrát ale překvapila a objevila se na akci Anděl mezi zdravotníky. V Hotelu u Beránka v Náchodě se ukázala v květinových šatech a mezi ostatními ženami zde vyčnívala.

Vyčnívala ze dvou důvodů. Tím prvním je její výška, Zemanová je totiž na první pohled na ženu poměrně vysoká. Za druhé pak Zemanová vyčnívala svým modelem ála rozkvetlá louka. Zvolila totiž šaty poseté květinami, u kterých se nejspíš jejich tvůrce nerozhodl, zda je chce udělat pozitivní, nebo depresivní.

Zemanová společně s dalšími osobnostmi předala Nemocnici Teplice šek na 100 000 korun od Nadace Miloše Zemana. Ačkoli se pokoušela působit u tohoto významného aktu pozitivně, usmívat se a vypadat, že má z celé věci radost, příliš se jí to nepodařilo.

Světlá i temná stránka

Kateřina na akci dorazila v modelu, který na první pohled mohl vypadat velmi pozitivně, na druhou stranu ale také negativně. Veselí lidé totiž mohou vnímat outfit Zemanové jako rozkvetlou louku plnou květin všech barev.

Pokud by měl někdo špatnou náladu, černý outfit posetý utrženými květinami poházenými na asfaltu příliš radosti nepřinesl. Řada lidí by si možná navíc pomyslela, že ve svých dvaceti osmi letech by se mohla Zemanová o něco více odvázat.

profimedia

Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Prezidentova dcera totiž oblékla šaty upnuté, s dlouhým rukávem a límečkem až ke krku, v pase převázané jakousi tenkou tkaničkou. Model se podobal něčemu, co by si na sebe možná vzaly naše babičky, které ve společnosti už nemají co ukázat.

Mrazivý úsměv

Zemanová kromě babičkovských šatů předvedla i mrazivý a trochu mrtvolný úsměv, u nějž se zdá, že se do něho nutila. Kdyby oblékla něco úměrného svému věku a nahodila trochu příjemnější výraz, působila by jako velmi sympatická žena.

Model doplnila Kateřina špičatými lodičkami na vysokém podpatku, takže vypadala ještě vyšší. I kvůli tomu ale působí její postava jako mužská, bez jakéhokoli ženského tvaru. Na schodech, kde zapózovala pro fotografy, vypadá Zemanová jako solný sloup.

Místo toho, aby trochu předvedla svou ženskost, vypadá to, jako by si sepnutýma rukama urputně bránila svou ženskost. Tu ale přesto na snímku bohužel postrádá. Celkově se dá říci, že Zemanová nevyužila svůj potenciál krásné ženy a žádný z kroků, které před akcí podnikla, jí ve výsledku nelichotí.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články