Módní policie: Karolína Kurková vyrazila v překombinovaném modelu, který ve výsledku vypadal velmi dobře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karolina kurkova
Zdroj: Profimedia

Supermodelka Karolína Kurková je bezpochyby krásná žena. Proto si také svůj titul vysloužila. Její módní styl je ale velmi specifický a na každou akci přijde v modelu, který fanoušky zaujme dvěma způsoby: první půlku lidí vyděsí, druhou donutí k obdivu. Jinak tomu nebylo ani na Tommy Factory Show konané v rámci New York Fashion Weeku.

Kurková si tentokrát dala se svým modelem záležet. Je to vidět především na kombinaci barev, které na sebe oblékla. Sympatická blondýnka se toho opět nebála a předvedla model, ve kterém byla nepřehlédnutelná. Tedy alespoň většinu času.

Když si totiž stoupla před kulisy akce, zapadla mezi ně tak, že na snímku skoro není vidět. Na druhou stranu tím ale ukázala, že si předem zjistila, jaké barvy budou na show in, a připravila se opravdu důsledně. Dominantní se v jejím případě stala modrá barva, nebála se ji ale zkombinovat s černou, hnědou, bílou a červenou.

Pro někoho úžasná, pro jiné přeplácaná

Kurková dorazila na akci v pruhovaném modro-černém topu, hnědých kožených kraťasech a černém saku přehozeným přes ramena. To všechno doplnila kozačkami na vysokém podpatku sahajícími až do půlky stehen. Někdo by možná řekl, že kombinace toho všeho byla příliš.

karolina kurkova

Zdroj: Profimedia

A na jednu stranu je pravda, že o nějakém barevném ladění v tomto případě nemůže být řeč. Model byl skutečně překombinovaný, na druhou stranu ale Karolína zapadla stylem do barev přehlídky. A to i se svou tříbarevnou červeno-modro-bílou kabelkou.

Dalo by se říci, že si na překombinovanosti svého modelu dala záležet, a ačkoli zvolila nespočet barev a materiálů, které k sobě normálně nesedí, vypadal ve výsledku outfit velmi dobře. Ti, kdo Karolínu znají, nebyli překvapeni jejím výběrem, jiné to možná trochu zaskočilo.

Přehnané doplňky

Kurková je vždy a za každé situace originální. Každý by měl uznat, že vypadá elegantně, a rozhodně je vidět, že se pohybuje v oblasti módy. Jediné, co bychom tentokrát zdůraznili jako přehnané, jsou její náušnice.

Modelka zvolila na událost svůj velmi typický účes, při kterém odhaluje jedno ucho. Ukázala také dva obří kruhy v uších podobající se těm, které používají zemědělci na dobytek. Nejspíš si večer Kurková oddychla, když mohla tunovou zátěž konečně z ucha sundat.

Jinak ale předvedla, že se jí supermodelka neříká nadarmo. Její pózování pro fotografy bylo opět bezchybné. Sebevědomé výrazy, které před objektivem předváděla, ukázaly, že se Kurková nefotí poprvé. A nejspíš ani naposledy.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články