Módní policie: Karolína Kurková na sebe opět strhla pozornost. Oblékla si outfit ze železného peří

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karolina kurkova
Zdroj: Profimedia

Karolína Kurková je zajímavá a originální modelka, která svou krásu ukazuje občas trochu nepochopitelným způsobem. Čím dál častěji se ve společnosti objevuje ve výstředních outfitech a poutá na sebe až zbytečně moc pozornosti. V modelech, které předvádí, je totiž pravděpodobně polovina z reakcí spíše negativní.

Velmi nejistí si byli nejspíš fanoušci ohledně jejího modelu i na fashion weeku v Itálii. Zatímco jedni by její oblečení označili za velmi odvážné, originální a svým způsobem zajímavé, jiní nejspíš v jejím módním stylu vidí čisté šílenství.

Před pár lety to byla hudebnice Lady Gaga, kdo se ráno napatlal lepidlem, vyválel se v tom, co zrovna leželo na podlaze, a vyrazil do společnosti. Tuto její roli dnes ale Kurková může s klidem převzít. Tentokrát se zdá, že to cestou na fashion week vzala přes sběrné místo železného odpadu.

Nelétavý opeřenec

Kurková dorazila na společenskou událost v delším saku, které na první pohled vypadalo trochu jako vytvořené z peří. Model posetý něčím, co by se dalo nazvat pilinami, působil nadýchaně a rozhodně v něm modelce nebyla zima.

A to i přesto, že si opět k saku nevzala žádné kalhoty, jak je ostatně jejím zvykem. Při bližším pohledu na sako ale fanoušci zjistili, že pokud se jedná o kostým nějakého ptáka, nejspíš jde o nelétavý druh. Piliny jsou totiž pravděpodobně kovové a moc velký rozlet by modelce nepovolily.

karolina kurkova

Zdroj: Profimedia

Kurková k modelu doladila i líčení, výraznými očními linkami zdůraznila svůj pohled ptačího dravce a uši ozdobila obrovskými náušnicemi, které pravděpodobně svou vahou také musely modelku táhnout k zemi.

Zajímavý, ale velmi jednoduchý model

Někdo by si možná řekl, že obléknout si takový model do společnosti vyžaduje hodně odvahy, sebevědomí a přípravy. Pravda jsou ale jen první dvě věci. Když se nad tím totiž člověk zamyslí, kromě železného ptačího saka neukázala modelka nic.

Co má pod sakem, není jisté, kalhoty se neobtěžovala obléknout vůbec, dokonce si nedala záležet ani na tom, aby zvolila kolem krku alespoň nějaký ten náhrdelník. Zdá se, že tak opravdu jen ráno přehodila přes ramena kabát z kovových pilin a měla hotovo.

O něco delší čas pravděpodobně strávila líčením, jinak ale tentokrát nějakým důmyslným sladěním, vymýšlením detailů a kombinováním doplňků neohromila. Pohledy na sebe sice přilákala, otázka ale je, kolik lidí zaujala pozitivně, a kolik fanoušků si naopak zaklepalo prstem na čelo.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články