Módní policie: Jitka Asterová netrefila střih ani barvu outfitu. Vrcholem bylo pózování s lahví v ruce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jitka asterova
Zdroj: Profimedia

Premiéra dlouho očekávaného filmu Prezidentka sklidila v pražské Lucerně obrovský úspěch. Dorazila na ni i celá řada celebrit, které si nemohly nechat romantickou komedii ujít. Mezi hosty se objevila i Jitka Asterová, která si ale očividně zapomněla doma módní vkus.

Dvaašedesátiletá herečka už na nějaké té společenské akci byla, očividně se ale nic moc nenaučila. Do kina totiž zvolila outfit, který jí nesedl ani střihem, ani barvou. Navíc se postarala i o to, aby doplňky byly s podivnými šaty naprosto nesladěné.

Pozor, nebezpečí pádu

Je sice pravda, že černá je společenská barva, k Jitce by ale daleko více seděla nějaká pestřejší. V šatech totiž trochu vypadala, jako kdyby šla někomu na pohřeb. Jejich střih z ní navíc udělal nevylíhnutou larvu vylézající ze svého kokonu.

Šaty s dlouhým rukávem na ní držely neznámo jak, ramena herečky totiž zůstala odhalená a nejeden fanoušek se nejspíš místy bál, že uvidí něco, co by vidět neměl, až z Jitky oděv spadne. Nebezpečí pádu ale nebylo tím jediným, co se dá herečce vyčíst.

jitka asterova

Zdroj: Profimedia

K šatům totiž zvolila snad ještě příšernější boty. Podivná plná obuv, ze které Asterové jen na špičce vylézaly prsty, vypadá na první pohled, jako by měla nevhodný puntíkovaný vzor. Když se ale člověk podívá blíže, zdá se, že jsou boty ve skutečnosti děrované.

Tak jako tak ale vypadají zblízka i zdálky šíleně, a kvůli širokému podpatku působí navíc na podobnou společenskou akci poměrně humpolácky. Jitka jednoduše tentokrát netrefila dobře jedinou věc, a ačkoli se na snímcích usmívá, pochválit ji zkrátka nemůžeme.

Ani pózování nevyšlo

Úsměv sice Asterová předvedla v plné parádě, ani tak ale na fotkách nevypadá právě profesionálně. Zatímco se jednou rukou pokusila schovat za záda neladící kabelku, v té druhé drží plastovou láhev s kolou, která jí rozhodně nelichotí. Když už kabelku měla, mohla ji využít.

Vrcholem všeho jsou pak podivné náramky na ruce. Vypadají, jako by si Jitka kolem ruky omotala nějaký starý zaprášený kus drátu. K šatům a na společenskou událost možná měla zvolit spíše nějaký dámský řetízek, nebo alespoň něco trochu jemnějšího.

Kino si možná užila a vesele se usmívala do fotoaparátů, parády ale moc nenadělala. Snad se alespoň dobře rozhlížela kolem sebe a vzala si pro příště inspiraci u ostatních. Svou reputaci si teď rozhodně potřebuje trochu vylepšit.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články