Módní policie: Jennifer Lopez na svou druhou svatbu s Benem Affleckem zvolila královské šaty

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Affleck Lopez
Zdroj: Profimedia

Jennifer Lopez a Ben Affleck se rozhodli, že když na svou svatbu čekali tak dlouho, tak si ji nyní vynahradí. A po první rychlé svatbě v Las Vegas si dopřáli ještě honosnou svatbu v hercově sídle. A nevěstě to, jak jinak, velmi slušelo.


Říká se, že slepovaný vztah není nikdy už tak dobrý, jako býval. Jennifer Lopez a Ben Affleck jsou však důkazem, že může být dokonce ještě lepší!

Rychlá svatba v Las Vegas

Když se před lety rozešli a každý si založil rodinu s někým jiným, nic nenaznačovalo tomu, že je uvidíme společně stát před oltářem. Ale nikdy neříkej nikdy, a fanoušci se tak dočkali svatby těchto dvou dokonce dvakrát.

Svatba Lopez Affleck

Zdroj: Profimedia

Po skromné svatbě v kapličce v Las Vegas v rodinném kruhu přišla druhá, mnohem honosnější svatba. Ta proběhla v hercově panství v Riceboro ve státě Georgia. A pokud byli fanoušci zklamaní z jednoduchých svatebních šatů zpěvačky na svatbě v Las Vegas, tak teď jim to Lopez vynahradila se vším všudy a její šaty byly honosné!

Dle zahraničních zdrojů byli všichni hosté oblečeni v bílém, a jednalo se tak nejspíše o stanovený dress code.

Na svatbě nechyběli například Matt Damon, George Clooney, Jane Fonda či Kevin Smith.

Královské šaty

Šaty od Ralpha Laurena měly nadýchané krátké rukávy, otevřený výstřih na zádech a splývavou vlečku. Šaty doplňoval dlouhý závoj, který jim dodal královský vzhled.

Oficiální fotografie ze svatby zatím nejsou k dispozici, a tak nelze outfit zpěvačky zcela popsat, ale z dostupných snímků je zřejmé, že byla krásná nevěsta a šaty krásně obepínaly její postavu, na kterou je náležitě pyšná.

Svou první rychlou svatbu si tak oba vynahradili se vším všudy a my se již nyní těšíme na oficiální fotky pana a paní Affleckových.

Zdroje: ET online, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články