Módní policie: Jasmina Alagič zářila na party slovenské televize. Zvolila vhodné šaty, sandálky i klobouk

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jasmina alagic vrbovska
Zdroj: Profimedia

Jasmina Alagič je slovenská moderátorka a především maminka malého syna, kterého má s raperem Rytmusem. Právě ona se vydala na letní párty TV JOJ, kde upoutala přítomné svým outfitem.


Jasmina často postuje snímky a videa na instagramu, kde také komunikuje se svými fanoušky. Vyznává se především ze svých citů k raperovi, ukazuje jejich život a také střípky z jejich cest. Jasmina je pracovně hodně vytížená, proto si chvilky s rodinou užívá na maximum.

Přála by si velkou rodinu

Jasmina se netají tím, že by si přála velkou rodinu. Prozatím jí musí stačit Sanel, který jí občas dává zabrat. Jeho společnost si ale užívá, kdykoliv je to možné. Před několika měsíci dokonce fanoušci spekulovali o tom, jestli není podruhé těhotná.

Tyto spekulace ale Jasmina hned vyvrátila. Pochvalovala si ale, jak jsou sledující v tomto ohledu přející. A protože jí s výchovou aktivně pomáhá Sanelův otec, může si krásná moderátorka vyrazit na letní večírek.

jasmina alagic

Zdroj: Profimedia

Venkovní party si užívala

A oblékla se velmi příhodně. Do letního počasí patří nejen šaty, ale také krásné sandálky a klobouk. Barvu šatů sladila s vodou, a navíc jsou stále v kurzu proužky, které na ní vypadají prostě skvěle.

Jasmína by mohla jít rovnou z této party na přehlídkové molo. Šaty doplnila nejen výrazným páskem, ale také sandálky bílé barvy. K tomu všemu nesmí chybět sluneční brýle a také klobouk, který je nejen módním doplňkem.

Moderátorka byla po celou dobu vysmátá a nechala se fotografovat ze všech stran. Jasmina zkrátka ukazuje, že být maminkou neznamená sedět doma, ale je třeba si občas vyhodit z kopýtka.

Zdroj: Profimedia, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články