Módní policie: Jaroslav Uhlíř s manželkou působili vesele a reprezentativně, přestože se oblékli do ponurých barev

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jaroslav uhlir
Zdroj: Profimedia

Jaroslav Uhlíř je oblíbený hudební interpret, který v minulosti vystupoval hodně například po dobu Zdeňka Svěráka. Lidé ho milují, od jedné události z roku 2020 se o něho ale tak trochu obávají. Na premiéře filmu Betlémské světlo ale Uhlíř ukázal, že k tomu není důvod.

Dnes je mu 76 let. Před dvěma roky otřásla médii zpráva o tom, že se hudebník a herec pohřešuje, naštěstí se ale ještě tentýž den našel a podle Blesku tak panika rychle opadla. I tak se ale od té doby fanoušci o jeho zdraví obávají a čekají na každou příležitost, kdy se ukáže ve společnosti.

A právě k tomu došlo při premiéře snímku Betlémské světlo, na které se ukázal Jaroslav Uhlíř po boku své manželky. Je na něm vidět, že je i ve svém věku plný energie a večer si užil. Úsměvy do fotoaparátů novinářů dokázal, že se o něj nikdo strachovat nemusí.

Nějaký čas se raději šetřil

Po aféře s pohřešováním na tom nebyl Uhlíř příliš dobře. V médiích se dokonce přiznal, že po psychické stránce se cítí hůř než kdy jindy. „Opravdu je mi špatně. Cítím se špatně. Já myslím, že tohle se musí nějak spravit samo. Já bych nerad o tom hovořil. Nechci o tom hovořit,“ řekl tehdy.

Potom propukla koronavirová pandemie a on se raději stáhl. Držel se stranou od médií, odpočíval, na veřejnosti se neukazoval. Ve svém věku a zdravotním stavu se bál, že by pro něho taková nemoc mohla znamenat opravdu obrovské komplikace.

Ty nejhorší časy pandemie jsou už ale pryč a Uhlíř se rozhodl, že je na čase se zase ukázat ve společnosti. Tak významnou událost, jako je premiéra filmu režiséra Jana Svěráka, si nemohl nechat ujít. S jeho otcem se totiž přátelí dlouhé roky a považoval za velmi důležité na premiéru dorazit.

S manželkou v šedém

Uhlíř se ukázal na premiéře filmu v plné síle. K šedým kalhotám a bílé košili oblékl šedé sako, a ačkoli vypadal společensky, bylo zároveň vidět, že se nijak netrápí v žádném nepohodlí. Jednoduše si vzal úměrně svému věku takové oblečení, aby byl reprezentativní, ale zároveň mu bylo příjemně.

jaroslav uhlir manzelka

Zdroj: Profimedia

Do šedé se s ním sladila i jeho manželka. Ta zvolila šedé šaty, přes které přehodila stříbrné sáčko a model doplnila šedou kabelkou. I na ní bylo vidět, že se snažila působit společensky, rozhodně ale neměla v plánu se na úkor toho týrat v nepohodlném oblečení.

Pár vypadal i v ponurém oblečení spokojeně, a ačkoli není jasné, zda v současné době Jaroslava netrápí nějaké zdravotní problémy, premiéru filmu si užil, a fanoušci se tak po dlouhé době mohli přesvědčit, že je stále v pořádku a ve společnosti se rozhodně neukázal naposledy.

Zdroj: Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články