Módní policie: Jaromír Jágr ukázal svůj retro outfit a požádal o názor. Na jeho mokasíny bychom nejradši zapomněli

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jaromir Jagr
Zdroj: Profimedia

K Jaromíru Jágrovi vždy neodmyslitelně patřil jeho účes a typický styl. Takhle si Jardu pamatují všichni jeho fanoušci, a tak když sdílel na svém instagramu retro fotku, tak to pro mnohé byla spíše nostalgie.

O Jardovi teď moc slyšet není. Naposledy si o něm fanoušci mohli přečíst v souvislosti s jeho autonehodou.

Jágr si hledá místo v šatně

Byla to děsivě vypadající autonehoda s tramvají, o níž se dokonce mluvilo jako o jedné z hlavních zpráv dne. Nakonec se ale nikomu nic nestalo. Utrpělo snad jen hokejistovo ego a jeho auto.

„Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochrannou ruku a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky Bohu!“ prohlásil na svém instagramu Jágr bezprostředně po nehodě.

Velký strach o něj měla i jeho přítelkyně Dominika Branišová, která jej jela k nehodě vyzvednout.

Teď už se hokejista soustředí na novou sezonu a zajel se podívat i na rekonstrukci zimního stadionu v Kladně.

„Šel jsem si do nové kabiny vybrat, kde budu v příští sezoně sedět. Musím být vždycky nejdál od dveří,“ svěřil se Jágr, který je z rekonstrukce nadšený. Kolaudace stadionu by měla proběhnout na konci srpna a hned 16. září zde proběhne 1. kolo extraligy.

Do té doby má však Jágr čas vzpomínat na staré dobré časy.

Všichni chtěli na „Jágra“

V dobách největší slávy nosil hokejista nezapomenutelný účes, který se stal jeho symbolem. Jeho fanoušci chodili ke kadeřníkovi s jasným požadavkem „chci to na Jágra“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jaromír Jágr (@jj68jaromirjagr)

Málokdo měl však zároveň kudrnaté vlasy jako hokejista, takže výsledek byl málokdy stejný.

Jarda Jágr teď sdílel snímek právě s tímto účesem a oblečením, které v té době letělo. A vyzval módní policii, ať se vyjádří. A my máme výzvy rádi.

No co si budeme povídat, tohle už by si na sebe asi nikdo nevzal. Mrkvové kalhoty, triko zakasané a k tomu barevná baseballová bunda? Skoro se až nechce věřit, že se tohle opravdu kdysi nosilo.

Nejvíce nás však pobavily boty! Tradiční mokasíny, které v té době nosil opravdu každý, jsou retro, na které bychom nejraději všichni zapomněli.

Takže Jardo, za nás jednička s hvězdičkou za outfit splňující veškeré módní doplňky a výstřelky té doby. A ať je to, jak je to, takhle tě prostě všichni známe.

Zdroj: Instagram, iSport

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články