Módní policie: Heidi Janků oblékla šaty, které ji omladily o několik let. Sladila i obuv

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
heidi jaku
Zdroj: Jan Handrejch / Právo / Profimedia

Někteří lidé mají to štěstí, že i po padesátce vypadají na třicet. Platí to u řady celebrit, které si ale bohužel mnohdy pokazí reputaci svým outfitem. V případě Heidi Janků ale došlo k doslovnému opaku. V červených šatech na poslední společenské akci totiž vypadala božsky.


Devětapadesátiletá zpěvačka dorazila na událost jedné kavárny, kde zazářila společně s několika dalšími celebritami a užila si skvělý den mezi přáteli. Zároveň ale ukázala, že blížící se šedesátku vůbec nevnímá.

Vypadala totiž ve svém modelu dokonale a dalo by se říci, že jí nebylo co vytknout. Řada jejích známých nejspíš poprosila o recept na věčné mládí a fotografové měli co dělat, aby pohlednou zpěvačku vyfotili z co nejvíce úhlů. Podívejte se sami, jak jí to slušelo.

V červeném

Heidi Janků na událost zvolila červenou barvu, která šla až do oranžového odstínu. Dorazila v nádherných letních šatech s krátkými rukávy, které ji barvou i střihem omladily o několik let. Barvu navíc zpěvačka využila, jak se jen dalo. S šaty sladila i obuv, a dokonce i nehty na nohou a rukou.

heidi janku

Zdroj: Profimedia

Šaty nebyly příliš krátké, aby ukázaly, co neměly, ale zároveň ani zbytečně dlouhé, takže v nich nebylo Heidi horko. Navíc předvedla všem přítomným své krásné dlouhé nohy, které umí krásně vystavovat.

Příjemným detailem pak byla bílá kabelka. Někdo by se možná zeptal, proč v tomto případě také nevsadila na červenou, Heidi ale věděla, že všeho moc škodí. A kombinace bílé s červenou nikdy nemůže být špatná.

Dokonalá póza, model i líčení

Heidi si na svém vzhledu před odchodem z domu dala záležet. Kromě vhodně zvoleného oblečení strávila nějaký čas také líčením. Ani v tomto případě ale nevsadila na nic přehnaného a spíše jenom decentně zvýraznila všechny své krásy. Rozpuštěné vlasy jen dotváří dokonalý dojem.

Na závěr je třeba zmínit také to, že se Heidi očividně nefotila poprvé, věděla totiž přesně, jak se postavit, aby ji novináři vzali z toho nejlepšího úhlu a na fotce byly vidět veškeré její přednosti.

Na společenskou událost kromě Heidi dorazila i řada dalších slavných osobností. Objevila se například Linda Finková nebo modelka Barbora Mottlová, která pro změnu vsadila na modrou. Heidi ale byla rozhodně jednou z nejzářivějších tváří celé události.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články